Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Féminin de Bretagne
2016
(2.2)
France / 13 Uztaila - 17 Uztaila
(374.5 Km)
Winner:
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2015
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Arlenis Sierra Cañadilla
CUB
Tweets by @BretagneLadiesT
Edizioak
2022
2019
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GUAZZINI Vittoria
2019
CORDON-RAGOT Audrey
2016
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2015
SANGUINETI Ilaria
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
CORDON-RAGOT Audrey
2012
VAN DER BREGGEN Anna
2011
BURCHENKOVA Alexandra
2009
DE VOCHT Liesbeth
2008
POOLEY Emma
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Saint-Gouéno
-
Plédran
16 Uztaila
/ 117.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:07:22
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
Laisterketako Liderra
:
07:07:51
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
03:07:22
2.
DUVAL Eugénie
FUT
00:00:00
3.
STRICKER Anna Zita Maria
ISG
00:00:00
4.
VAN SEVEREN Celine
NBEL
00:00:00
5.
CANT Sanne
NBEL
00:00:00
6.
VIECELI Lara
ISG
00:00:00
7.
JEULAND Pascale
FUT
00:00:00
8.
DOM Annelies
NBEL
00:00:00
9.
INGHELBRECHT Sarah
NBEL
00:00:00
10.
SACHET Iris
EDNP
00:00:00
11.
SANGUINETI Ilaria
BPK
00:00:00
12.
REIS Daniela
EDNP
00:00:00
13.
ROSE Claire
PAC
00:00:00
14.
RICHIOUD Gréta
FUT
00:00:00
15.
DEMAY Coralie
FUT
00:00:00
16.
VALSECCHI Silvia
BPK
00:00:00
17.
OSBORNE Rose
DRP
00:00:00
18.
GARNER Grace
PAC
00:00:00
19.
OSSOLA Irena
ESAS
00:00:00
20.
CHAZAL Astrid
EDNP
00:00:00
6
Erretiratzeak
21.
NA Ah Reum
DNF
62.
FELIX TUR Empar
LTK
DNF
64.
VERHOEVEN Aurore
LTK
DNF
113.
JAMONEAU Steffi
EDNP
DNF
132.
FAVRE Mathilde
DNF
134.
GAMBIER Kelly
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika