Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Fuzhou
2016
(2.1)
China / 16 Azaroa - 20 Azaroa
(631.0 Km)
Winner:
EMAMI Rahim
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Rahim Emami
IRI
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
FEDOSSEYEV Artur
2018
DAVIDENOK Ilya
2017
HINDLEY Jai
2016
EMAMI Rahim
2015
EMAMI Rahim
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
Rahim EMAMI
2012
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Guian
-
Lianjiang
18 Azaroa
/ 133.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:12:30
ZHAO Jing Biao
Laisterketako Liderra
:
08:41:58
EMAMI Rahim
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZHAO Jing Biao
HEN
03:12:30
2.
BAZHKOU Stanislau
MCC
00:00:00
3.
FEEHERY Brandon
ACT
00:00:00
4.
CHRISTIE Jason
KRD
00:00:00
5.
KIM Okcheol
SCT
00:00:00
6.
JUNG Ha Jeon
SCT
00:00:00
7.
DEMENTYEV Yegor
ISD
00:00:00
8.
PARKER Luke
ATG
00:00:00
9.
VELTMAN Milan
PVC
00:00:00
10.
PRUUS Peeter
RBD
00:00:00
11.
BURTNIK Evan
NCAN
00:00:00
12.
MAZUKI Nur Amirul Fakhruddin
TSG
00:00:00
13.
AYABE Takeaki
AIS
00:00:00
14.
CHEUNG King Lok
HKS
00:00:00
15.
KOMORI Ryohei
AIS
00:00:00
16.
SCHULTING Peter
PVC
00:00:00
17.
JOO Daeyeong
SCT
00:00:00
18.
COLORADO HERNANDEZ Francisco Jarley
RTS
00:00:00
19.
VAN LUIJK Sven
PVC
00:00:00
20.
HO Burr
HKS
00:00:00
7
Erretiratzeak
36.
SITLER Jacob
ACT
DNF
63.
GOLOVASH Oleksandr
MCC
DNF
66.
PAPOK Siarhei
MCC
DNS
105.
CHOI Taeho
SCT
DNF
135.
CHE KU ROMLI Mohammad Nazmie
TSG
OTL
136.
NORIN Nur Imran
TSG
OTL
166.
HUANG Wen Chung
ATG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika