Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Hainan
2017
(2.HC)
(Tour of Hainan)
China / 28 Urria - 5 Azaroa
Edition: 12 (1571.2 Km)
Winner:
MOSCA Jacopo
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jacopo Mosca
ITA
Tweets by @tourhainan
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
MASNADA Fausto
2017
MOSCA Jacopo
2016
LUTSENKO Alexey
2015
MODOLO Sacha
2014
ANTOMARCHI Julien
2013
HOFLAND Moreno
2012
GRUZDEV Dmitriy
2011
IGLINSKIY Valentin
2010
IGLINSKIY Valentin
2009
VENTOSO ALBERDI Francisco José
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 8 >
Wuzhishan
-
Lingshui
4 Azaroa
/ 197.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:57:47
ZANOTTI Marco
Laisterketako Liderra
:
33:10:10
MOSCA Jacopo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZANOTTI Marco
MCT
04:57:47
2.
MARONESE Marco
BAR
04:57:47
3.
LIEPINS Emils
DMP
04:57:47
4.
KONONENKO Mykhailo
KLS
04:57:47
5.
LIENHARD Fabian
VBG
04:57:47
6.
MOSCA Jacopo
WIL
04:57:47
7.
RATHE Jacob
JBC
04:57:47
8.
HUCKER Robbie
IWS
04:57:47
9.
PUJOL MUNOZ Oscar
UKO
04:57:47
10.
STANNARD Robert
MTS
04:57:47
11.
SCHNEITER Joab
NSUI
04:57:47
12.
FRIESECKE Gian
VBG
04:57:47
13.
PRADES Benjamín
UKO
04:57:47
14.
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
DMP
04:57:47
15.
MAESTRI Mirco
BAR
04:57:47
16.
PRENDERGAST Christopher
HRB
04:57:47
17.
GRECHYN Sergiy
JLC
04:57:47
18.
BRATASHCHUK Andriy
KLS
04:57:47
19.
BANZER Gordian
NSUI
04:57:47
20.
PAROZ Justin
NSUI
04:57:47
12
Erretiratzeak
22.
NADON Marc-Antoine
HRB
DNF
31.
BENHAMOUDA Mehdi
TNN
DNF
34.
DE KEIJZER Gerd
TNN
DNF
101.
HILL Ben
ATG
DNF
107.
GUY Timothy
ATG
DNF
157.
XUE Fu Wen
MTS
DNF
161.
GU Tianhao
MSS
DNF
171.
DOMINGUEZ BARRAGAN Daniel
KYL
DNS
172.
AYAZBAYEV Maxat
KYL
DNS
173.
TOREKHANOV Miras
KYL
DNS
174.
NAZAERBIEKE Bieken
KYL
DNS
175.
HOU Wei Jie
KYL
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika