Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Euskal Emakumeen XXIX Bira
2016
(2.1)
(Iurreta-Emakumeen Bira)
Spain / 13 Apirila - 17 Apirila
Edition: 29 (374.6 Km)
Winner:
JOHANSSON Emma
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Emma Johansson
SWE
Tweets by @EmakumeenBira
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LONGO BORGHINI Elisa
2018
SPRATT Amanda
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
JOHANSSON Emma
2015
NIEWIADOMA Katarzyna
2014
FERRAND PREVOT Pauline
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
2011
VOS Marianne
2010
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Portugalete
-
Portugalete
17 Apirila
/ 75.80 kilometer / Hasiera: 11:30
Etapa irabazlea
:
02:15:42
GUARNIER Megan
Laisterketako Liderra
:
09:56:12
JOHANSSON Emma
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GUARNIER Megan
DLT
02:15:42
2.
SOLOVEY Ganna
PHV
00:00:00
3.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CBT
00:00:00
4.
LONGO BORGHINI Elisa
WHT
00:00:00
5.
JOHANSSON Emma
WHT
00:00:00
6.
JASINSKA Malgorzta
ALE
00:00:00
7.
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
LBL
00:00:00
8.
SMALL Carmen
CBT
00:00:00
9.
SCHWEIZER Doris
CYL
00:00:05
10.
RIABCHENKO Tetyana
ISG
00:00:08
11.
STEVENS Evelyn
DLT
00:00:09
12.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ALE
00:00:09
13.
KOPPENBURG Clara
CBT
00:00:09
14.
PITEL Edwige
MIC
00:00:15
15.
CANUEL Karol-Ann
DLT
00:00:16
16.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
BDP
00:00:45
17.
ROOIJAKKERS Pauliena
PHV
00:00:52
18.
ROSE Claire
PAC
00:02:26
19.
MASSEY Laura
DRP
00:02:26
20.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
CYL
00:02:26
8
Erretiratzeak
43.
NUMAINVILLE Joëlle
CBT
DNF
52.
GARCIA MARTINEZ Rocío Del Alba
LTK
DNF
61.
FAHLIN Emilia
ALE
DNF
115.
SPRATT Amanda
NAUS
DNF
131.
STRICKER Anna Zita Maria
ISG
DNF
144.
USABIAGA BALERDI Irene
NESP
DNF
196.
CORDON-RAGOT Audrey
WHT
DNF
216.
PATTARO Francesca
BPK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika