Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour d'Azerbaïdjan
2016
(2.1)
(International Azerbaïjan Tour)
Azerbaijan / 4 Mei - 8 Mei
(790.5 Km)
Winner:
EIBEGGER Markus
2015
2017
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Markus Eibegger
AUT
Tweets by @tourdaz
Edities
2017
2016
2015
2014
2013
Laatste Winnaars
Palmares >>
2017
POZDNYAKOV Kirill
2016
EIBEGGER Markus
2015
ROGLIC Primoz
2014
ZAKARIN Ilnur
2013
HRECHYN Serhy
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etappe 5 >
Baku
-
Baku
8 Mei
/ 158.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:41:46
SCHWARZMANN Michael
Klassementleider
:
18:59:12
EIBEGGER Markus
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCHWARZMANN Michael
BOA
03:41:46
2.
CECCHIN Alberto
ROT
00:00:00
3.
SCHORN Daniel
RSW
00:00:00
4.
AVERIN Maxim
BCP
00:00:00
5.
BOIVIN Guillaume
CAT
00:00:00
6.
THWAITES Scott
BOA
00:00:00
7.
WACKERMANN Luca
ANS
00:00:00
8.
MUGERLI Matej
BCP
00:00:00
9.
TAMOURIDIS Ioannis
BCP
00:00:00
10.
EIBEGGER Markus
RSW
00:00:00
11.
MALAGUTI Alessandro
UNI
00:00:00
12.
SCOTSON Miles
ILU
00:00:00
13.
MANAKOV Victor
GAZ
00:00:00
14.
SULZBERGER Bernard
DPC
00:00:00
15.
EASTER Griffin
ILU
00:00:00
16.
NOCENTINI Rinaldo
TAV
00:00:00
17.
ARSLANOV Ildar
GAZ
00:00:02
18.
FONZI Giuseppe
STH
00:00:02
19.
TURRIN Alex
UNI
00:00:02
20.
LOZANO RIBA David
TNN
00:00:02
12
Uitvallers
35.
DUCOURNAU Gilbert
STH
DNF
43.
GLASSPOOL James
TNN
DNS
55.
PASCHE Frank
ROT
DNF
82.
KULIMBETOV Nurbolat
TSE
DNF
104.
PAVLIC Marko
CAT
DNF
114.
TYBOR Patrik
DKB
DNF
115.
ZIMANY Kristian
DKB
DNF
116.
LAJCHA Juraj
DKB
DNF
123.
VILANOVA MARSA Marc
KCP
DNF
135.
VAITKUS Tomas
ANS
DNF
146.
STEIMLE Jannik
RSW
DNF
184.
MOHD SAIFUL ANUAR Aziz
TSG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken