Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Taihu Lake
2017
(2.1)
(Tour of Taihu)
China / 10 Urria - 17 Urria
Edition: 11 (870.4 Km)
Winner:
MARECZKO Jakub
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Jakub Mareczko
ITA
Tweets by @taihucycling
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
KENNETT Dylan
2018
VALLEE Boris
2017
MARECZKO Jakub
2016
DUQUE Leonardo
2015
MARECZKO Jakub
2014
WITMITZ Sam
2013
METLUSHENKO Yuri
2012
KADLEC Milan
2011
SHPILEVSKY Boris
2010
KEMP David
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 0 >
Wuxi
-
Wuxi
10 Urria
/ 5.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:06:12
BOIVIN Guillaume
Laisterketako Liderra
:
00:06:12
BOIVIN Guillaume
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOIVIN Guillaume
ICA
00:06:12
2.
TVETCOV Serghei
JBC
00:06:12
3.
SMITH Morgan
STG
00:06:13
4.
VASYLYUK Andriy
KLS
00:06:14
5.
NAZARET Magno Prado
SOU
00:06:16
6.
LOWNDES Jason
ICA
00:06:16
7.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
00:06:16
8.
SAMUEL Travis
HRB
00:06:17
9.
NADON Marc-Antoine
HRB
00:06:18
10.
VAN WINDEN Dennis
ICA
00:06:19
11.
ZENOVICH Matthew
STG
00:06:19
12.
RÄIM Mihkel
ICA
00:06:20
13.
HILL Ben
ATG
00:06:20
14.
CHEUNG King Lok
NHKG
00:06:20
15.
EATON Daniel
UHC
00:06:21
16.
LEUNG Chun Wing
NHKG
00:06:22
17.
HUBBARD Thomas
STG
00:06:23
18.
ABERASTURI IZAGA Jon
UKO
00:06:24
19.
PRADES Benjamín
UKO
00:06:24
20.
MOSCA Jacopo
WIL
00:06:25
3
Erretiratzeak
113.
MA Guangtong
HEN
DNS
154.
CAI Weipeng
KYL
DNS
192.
SODEN Bradley
STG
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika