Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais
2018
(1.1)
(GP d´Isbergues)
France / 23 September
Edition: 72 (173.3 Km)
Winner:
GILBERT Philippe
2017
2019
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Philippe Gilbert
BEL
Tweets by @gpisbergues
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1981
1982
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
DEMARE Arnaud
2021
VIVIANI Elia
2020
BOUHANNI Nacer
2019
PEDERSEN Mads
2018
GILBERT Philippe
2017
COSNEFROY Benoit
2016
HALVORSEN Kristoffer
2015
BOUHANNI Nacer
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
Isbergues
-
Isbergues
23 September
/ 173.30 kilometer
Etappewinnaar
:
04:15:32
GILBERT Philippe
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GILBERT Philippe
QST
04:15:32
2.
LAPORTE Christophe
COF
00:00:01
3.
SENECHAL Florian
QST
00:00:05
4.
MCNALLY Mark
WGG
00:00:19
5.
DUMOULIN Samuel
ALM
00:00:29
6.
MADOUAS Valentin
GFC
00:00:29
7.
PHILIPSEN Jasper
HBA
00:01:03
8.
VERMOTE Julien
DDD
00:01:03
9.
NAESEN Oliver
ALM
00:01:08
10.
SPRENGERS Thomas
SVB
00:03:32
11.
BOHLI Tom
BMC
00:03:32
12.
HONORÉ Mikkel
QST
00:03:32
13.
DE LAAT Jasper
WGG
00:03:32
14.
DEGENKOLB John
TFS
00:03:57
15.
HOFSTETTER Hugo
COF
00:03:57
16.
MARTINELLI Davide
QST
00:03:57
17.
MENTEN Milan
SVB
00:03:57
18.
BOUDAT Thomas
TDE
00:03:57
19.
BENEDETTI Cesare
BOH
00:03:57
20.
SISKEVICIUS Evaldas
DMP
00:03:57
78
Uitvallers
3.
JAUREGUI Quentin
ALM
DNF
6.
VANDENBERGH Stijn
ALM
DNF
7.
DUVAL Julien
ALM
DNF
13.
GAVIRIA RENDON Fernando
QST
DNF
16.
RICHEZE Maximiliano Ariel
QST
DNF
21.
DEMARE Arnaud
GFC
DNF
22.
GUARNIERI Jacopo
GFC
DNF
23.
KONOVALOVAS Ignatas
GFC
DNF
31.
ACKERMANN Pascal
BOH
DNS
34.
KENNAUGH Peter
BOH
DNF
35.
PFINGSTEN Christoph
BOH
DNF
36.
SCHILLINGER Andreas
BOH
DNS
37.
SELIG Rüdiger
BOH
DNF
42.
DE KORT Koen
TFS
DNF
43.
CONCI Nicola
TFS
DNF
44.
PEDERSEN Mads
TFS
DNF
45.
RAST Grégory
TFS
DNF
46.
STUYVEN Jasper
TFS
DNF
52.
GIBBONS Ryan
DDD
DNF
61.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
DNF
62.
EVANS Alexander
BMC
DNF
63.
OVETT Freddy
BMC
DNF
66.
VLIEGEN Loïc
BMC
DNS
67.
WYSS Danilo
BMC
DNF
72.
CHETOUT Loïc
COF
DNF
74.
SKAARSETH Anders
COF
DNF
75.
VANBILSEN Kenneth
COF
DNF
77.
ROSSETTO Stéphane
COF
DNF
81.
DOUBEY Fabien
WGG
DNF
82.
BACKAERT Frederik
WGG
DNF
87.
VALLEE Boris
WGG
DNF
92.
CHAVANEL Sylvain
TDE
DNF
93.
COUSIN Jerome
TDE
DNF
94.
GRELLIER Fabien
TDE
DNF
95.
JOURNIAUX Axel
TDE
DNF
96.
NAULEAU Bryan
TDE
DNF
97.
OURSELIN Paul
TDE
DNF
102.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
105.
SAMITIER SAMITIER Sergio
EUS
DNF
107.
RODRIGUEZ RECHE Sergio
EUS
DNF
111.
COQUARD Bryan
VCC
DNF
112.
LE BON Johan
VCC
DNF
113.
LECROQ Jérémy
VCC
DNF
115.
MORICE Julien
VCC
DNF
122.
BROWN Jonathan
HBA
DNF
126.
RICE Michael
HBA
DNF
131.
VACHON Florian
FST
DNF
132.
DANIEL Maxime
FST
DNF
133.
GERARD Arnaud
FST
DNF
134.
LAUK Karl Patrick
FST
DNF
135.
RUSSO Clement
FST
DNF
141.
ISTA Kevin
WVA
DNF
142.
DE WINTER Ludwig
WVA
DNF
145.
STASSEN Julien
WVA
DNF
152.
GUERIN Alexis
DMP
DNF
153.
JONES Brenton
DMP
DNF
154.
MARTINEZ Yannick
DMP
DNF
155.
TRARIEUX Julien
DMP
DNF
161.
DE KETELE Kenny
SVB
DNF
165.
PLANCKAERT Emiel
SVB
DNF
171.
BARBIER Pierre
RLM
DNF
173.
GOUAULT Pierre
RLM
DNF
174.
IDJOUADIENNE Pierre
RLM
DNF
175.
LEROUX Samuel
RLM
DNF
176.
TRONET Steven
RLM
DNF
177.
VERMEULEN Emiel
RLM
DNF
183.
JAKIN Alo
AUB
DNF
185.
MAURELET Flavien
AUB
DNF
186.
LEVARLET Guillaume
AUB
DNF
192.
BERO Sean
SNE
DNF
193.
DEGUIDE Louis
SNE
DNF
194.
DERIAUX Florian
SNE
DNF
196.
LEGLEY Matthias
SNE
DNF
202.
DE JONGHE Kevin
TIS
DNF
203.
SCHEIRE Ruben
TIS
DNF
205.
STOCKMAN Michiel
TIS
DNF
206.
TZORTZAKIS Polychronis
TIS
DNF
207.
VERHELST Louis
TIS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken