Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovenie
2018
(2.1)
(Tour de Slovénie)
Slovenia / 13 Ekaina - 17 Ekaina
Edition: 25 (664.1 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Ljubljana
-
Kamnik
16 Ekaina
/ 155.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:44:53
ROGLIC Primoz
Laisterketako Liderra
:
14:53:27
ROGLIC Primoz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROGLIC Primoz
TLJ
03:44:53
2.
MOHORIC Matej
TBM
03:45:26
3.
BENEDETTI Cesare
BOH
03:45:26
4.
POGACAR Tadej
LJU
03:45:26
5.
URAN URAN Rigoberto
EFD
03:45:26
6.
STORER Michael
SUN
03:45:26
7.
ARSLANOV Ildar
GAZ
03:45:26
8.
HAMILTON Chris
SUN
03:45:26
9.
BRAJKOVIC Janez
ADR
03:45:26
10.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
ANS
03:45:26
11.
POLJANSKI Pawel
BOH
03:45:56
12.
CERNY Josef
ELA
03:46:31
13.
CANOLA Marco
NIP
03:46:31
14.
TOTO' Paolo
SMV
03:46:31
15.
HINDLEY Jai
SUN
03:46:31
16.
ROVNY Ivan
GAZ
03:46:31
17.
LAENGEN Vegard Stake
UAD
03:46:31
18.
RABOTTINI Matteo
MKT
03:46:31
19.
SCHLEGEL Michal
CCC
03:46:31
20.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
DDD
03:46:31
5
Erretiratzeak
22.
BONIFAZIO Niccolo
TBM
DNF
31.
CARDONA TABARES Julián
EFD
DNF
64.
IMPEY Daryl
MTS
DNS
136.
SISR Frantisek
CCC
DNF
192.
PUGLIESE Antonino
MKT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika