Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Dwars door West-Vlaanderen / Johan Museeuw Classics
2018
(1.1)
(Driedaagse West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classics)
Belgium / 4 Martxoa
Edition: 16 (201.6 Km)
Winner:
CAVAGNA Rémi
2017
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Rémi Cavagna
FRA
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
CAVAGNA Rémi
2017
VAN EMDEN Jos
2016
DE BIE Sean
2015
LAMPAERT Yves
2013
VANDEWALLE Kristof
2012
VERMOTE Julien
2011
SERGENT Jesse
2010
KEUKELEIRE Jens
2009
HOOGERLAND Johnny
2008
TRAKSEL Bobbie
Nieuwpoort
-
Ichtegem
4 Martxoa
/ 189.30 kilometer / Hasiera: 12:15 / Helmuga: 17:00
Etapa irabazlea
:
04:28:29
CAVAGNA Rémi
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAVAGNA Rémi
QST
04:28:29
2.
SENECHAL Florian
QST
00:00:03
3.
FRISON Frederik
LTS
00:00:10
4.
JAKOBSEN Fabio
QST
00:00:55
5.
TURGIS Anthony
COF
00:00:55
6.
VAN KEIRSBULCK Guillaume
WGG
00:00:55
7.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
QST
00:00:55
8.
NOPPE Christophe
SVB
00:00:59
9.
GOOLAERTS Michael
VWC
00:00:59
10.
DUQUENNOY Jimmy
WVA
00:00:59
11.
PUTT Tanner
UHC
00:00:59
12.
LIGTHART Pim
RNL
00:00:59
13.
PETIT Adrien
TDE
00:00:59
14.
GRADEK Kamil
CCC
00:00:59
15.
MARTINELLI Davide
QST
00:00:59
16.
GODON Dorian
COF
00:00:59
17.
PLANCKAERT Edward
SVB
00:00:59
18.
BAKKER Stephan
MCT
00:00:59
19.
AFFINI Edoardo
SEG
00:00:59
20.
MEEUS Jordi
SEG
00:00:59
75
Erretiratzeak
11.
ARMEE Sander
LTS
DNF
13.
HOFLAND Moreno
LTS
DNF
16.
VANENDERT Jelle
LTS
DNF
26.
MORICE Julien
VCC
DNF
27.
MÜLLER Patrick
VCC
DNF
32.
VANBILSEN Kenneth
COF
DNF
33.
VAN STAEYEN Michael
COF
DNF
41.
BACKAERT Frederik
WGG
DNF
42.
DEVRIENDT Tom
WGG
DNF
43.
DUPONT Timothy
WGG
DNF
46.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
DNF
52.
VAN BREUSSEGEM Elias
VWC
DNF
54.
KRUOPIS Aidis
VWC
DNF
55.
LEYSEN Senne
VWC
DNF
56.
STEELS Stijn
VWC
DNF
57.
WAEYTENS Zico
VWC
DNS
61.
DECLERCQ Benjamin
SVB
DNF
62.
FARAZIJN Maxime
SVB
DNF
64.
VAN GOMPEL Matthias
SVB
DNF
71.
GÈNE Yohann
TDE
DNF
72.
CORNU Jérémy
TDE
DNF
75.
JOURNIAUX Axel
TDE
DNF
81.
DEHAES Kenny
WVA
DNF
82.
SIX Franklin
WVA
DNF
83.
VANTOMME Maxime
WVA
DNF
84.
KIRSCH Alex
WVA
DNF
86.
DE WINTER Ludwig
WVA
DNF
87.
SPENGLER Lukas
WVA
DNF
91.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
DNF
92.
CATAFORD Alexander
UHC
DNF
93.
EATON Daniel
UHC
DNF
94.
MARCOTTE Eric
UHC
DNF
95.
MCCABE Travis
UHC
DNF
96.
NORRIS Lachlan
UHC
DNF
102.
ARIESEN Tim
RNL
DNF
103.
BUDDING Martijn
RNL
DNF
107.
VERMELTFOORT Coen
RNL
DNF
111.
SVENDGAARD Michael Carbel
FST
DNF
112.
LE ROUX Romain
FST
DNF
115.
DANIEL Maxime
FST
DNS
116.
VACHON Florian
FST
DNF
117.
WELTEN Bram
FST
DNF
122.
KUMP Marko
CCC
DNF
124.
KOCH Jonas
CCC
DNF
125.
KUREK Adrian
CCC
DNF
126.
BANASZEK Alan
CCC
DNF
127.
SISR Frantisek
CCC
DNF
131.
LAGUTIN Sergey
GAZ
DNF
133.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
DNF
134.
KOBERNYAK Evgeny
GAZ
DNF
136.
MAIKIN Roman
GAZ
DNF
151.
ABRAHAM GEBRU Daniel
BRT
DNF
153.
DESALE Nahom
BRT
DNF
154.
MENGOULAS Alex
BRT
DNF
157.
VAN DYCK Wesley
BRT
DNF
161.
PETELIN Jan
CCD
DNF
162.
RUSNAC Maxim
CCD
DNF
163.
STEMPER Rick
CCD
DNF
164.
TEASDALE Josh
CCD
DNF
165.
THILL Tom
CCD
DNF
166.
VALVASORI Larry
CCD
DNF
167.
VERWAEST Kevin
CCD
DNF
172.
SEFA Ylber
TIS
DNF
176.
MAES Alexander
TIS
DNF
177.
TZORTZAKIS Polychronis
TIS
DNF
184.
LENDERINK Peter
SEG
DNF
192.
FRANCK Eamon Lucas
DCR
DNF
202.
LOOIJ André
MCT
DNS
203.
KLEIMAN Wim
MCT
DNF
204.
DE JONGE Maarten
MCT
DNF
207.
VAN RHEE Joey
MCT
DNF
211.
AASHEIM Aksel Fischer
TJI
DNF
212.
DAHL Herman
TJI
DNF
215.
HAGEN Carl Fredrik
TJI
DNF
216.
HOELGAARD Markus
TJI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika