Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro dell'Emilia Internazionale Donne Elite
2018
(1.1)
(Giro dell Emilia Internazionale Donne)
Italy / 6 Urria
Edition: 5 (98.8 Km)
Winner:
LELEIVYTE Rasa
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Rasa Leleivyte
LTU
Tweets by @gsemilia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LONGO BORGHINI Elisa
2021
GARCIA CAŅELLAS Margarita Victoria
2020
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2019
VOLLERING Demi
2018
LELEIVYTE Rasa
2017
GUDERZO Tatiana
2016
LONGO BORGHINI Elisa
2015
LONGO BORGHINI Elisa
2014
RATTO Rossella
Bologna
-
San Luca
6 Urria
/ 98.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:25:25
LELEIVYTE Rasa
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LELEIVYTE Rasa
VAI
02:25:25
2.
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
ASA
00:00:09
3.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
CBT
00:00:09
4.
GUDERZO Tatiana
BPK
00:00:13
5.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ALE
00:00:23
6.
NILSSON Hanna
BTC
00:00:25
7.
PINTAR Ursa
BTC
00:00:26
8.
VYSOTSKA Yevgenia
MIC
00:00:26
9.
BATAGELJ Polona
BTC
00:00:26
10.
BERTIZZOLO Sofia
ASA
00:00:29
11.
BALSAMO Elisa
VAL
00:00:30
12.
MUZIC Evita
FDJ
00:00:36
13.
ENSING Janneke
ALE
00:00:36
14.
PIRRONE Elena
ASA
00:00:42
15.
YAPURA PLAZA Anabel Maria Fernanda
00:00:45
16.
CHRISTMAS Dani
BDM
00:00:45
17.
ZIGART Urska
BTC
00:00:51
18.
WRIGHT Sophie
CBT
00:00:54
19.
GRINCZER Natalie
WNT
00:00:58
20.
SHEKEL Olga
MIC
00:01:15
17
Erretiratzeak
13.
KIRALY Monika
MIC
DNF
26.
GAIO Aurora
SER
DNF
62.
BALDUCCI Michela
VAI
DNF
65.
MATTEOLI Emilia
VAI
DNF
66.
MARCHESINI Giulia
VAI
DNF
81.
FIDANZA Arianna
SBT
DNF
82.
FIDANZA Martina
SBT
DNF
144.
BEEKHUIS Teuntje
PHV
DNF
152.
PILOTE-FORTIN Gabrielle
WNT
DNF
162.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
CBT
DNS
164.
KOPPENBURG Clara
CBT
DNF
174.
KLIMOVA Diana
NRUS
DNF
175.
TSYMBALIUK Ksenia
NRUS
DNF
191.
BAGLIONE Maria
DNF
192.
FOGGI Matilde
DNF
196.
POMPEI Valeria
DNF
206.
ZOCCA Federica
ECHI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika