Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Grand Prix de la Somme « Conseil Départemental 80»
2017
(1.1)
(Grand Prix de la Somme - Conseil Général)
France / 21 Mei
Edition: 32 (197.0 Km)
Winner:
PETIT Adrien
2016
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Adrien Petit
FRA
Edities
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2022
2021
2019
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
MAZZONE Tom
2019
MANZIN Lorrenzo
2017
PETIT Adrien
2016
MCLAY Daniel
2015
JAUREGUI Quentin
2014
HUTAROVICH Yauheni
2013
VAN HECKE Preben
2012
SISKEVICIUS Evaldas
2011
ROUX Anthony
2010
ELMIGER Martin
Glisy
-
Mers
21 Mei
/ 197.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:59:13
PETIT Adrien
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PETIT Adrien
DEN
03:59:13
2.
BARBIER Rudy
ALM
00:00:00
3.
MANZIN Lorrenzo
FDJ
00:00:00
4.
CARDIS Romain
DEN
00:00:00
5.
HOFSTETTER Hugo
COF
00:00:00
6.
FERASSE Thibault
ADT
00:00:00
7.
CORBEL Erwann
FVC
00:00:00
8.
DONDERS Jelle
CCD
00:00:00
9.
TOUZÉ Damien
AUB
00:00:00
10.
RAIBAUD Jimmy
ADT
00:00:00
11.
GIRAUD Benjamin
DMP
00:00:00
12.
ISTA Kevin
WVA
00:00:00
13.
AULAR SANABRIA Orluis
STF
00:00:00
14.
JANS Roy
WVA
00:00:00
15.
LEDANOIS Kevin
FVC
00:00:00
16.
DUMOULIN Samuel
ALM
00:00:00
17.
GENOVESE Nicola
AZT
00:00:00
18.
HUPPERTZ Joshua
LKH
00:00:00
19.
VERMEER Tom
CCD
00:00:00
20.
GODON Dorian
COF
00:00:00
22
Uitvallers
4.
JARRIER Benoit
FVC
DNF
45.
GOUGEARD Alexis
ALM
DNF
52.
HATZ Christopher
LKH
DNF
102.
CATANIA Claudio
CCD
DNF
105.
STIJNS Wayne
CCD
DNF
107.
THILL Tom
CCD
DNF
112.
PAULUS Dennis
HAC
DNF
116.
REDTENBACHER Paul
HAC
DNF
122.
CARLINI Ettore
AZT
DNF
123.
CARO MONROY Sebastián Orlando
AZT
DNF
126.
SAMPARISI Nicolas
AZT
DNF
131.
GREENE Edward
NCT
DNF
132.
JOLIDON Cedric
NCT
DNF
133.
MAS NICOLAU Gaspar
NCT
DNF
135.
VAN AERT Bernard
NCT
DNF
136.
VERGARA CARO Jaime
NCT
DNF
141.
CORELLA BRAUN Rene Guillermo
STF
DNF
142.
RAY Alexander
STF
DNF
143.
MÁRQUEZ MÁRQUEZ Mandel Arnold
STF
DNF
145.
PITA BOLANOS Cristian David
STF
DNF
146.
AFEWERKI Elias
STF
DNF
147.
VAN AKEN Matthias
STF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken