Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Colombia Femenina
2019
(2.2)
(Vuelta a Colombia Femenina Oro y Paz)
Colombia / 3 Abendua - 7 Abendua
Edition: 4 (472.3 Km)
Winner:
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Valentina Villalon Sanchez Aranza
CHI
1
Fans
AeRoGeN Von Airbubble
Tweets by @VueltaFemenina
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
CHACÓN GARCIA Lilibeth
2019
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
2018
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
2017
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Manizales
-
Zarzal
3 Abendua
/ 126.40 kilometer / Hasiera: 09:30
Etapa irabazlea
:
03:25:53
SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena
Laisterketako Liderra
:
03:25:38
SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena
NCOL
03:25:53
2.
LATRIGLIA ALARCON Maria Paula
03:25:53
3.
CARRASCO Paula Andrea
03:25:53
4.
SANCHEZ LOPEZ Diana
03:25:53
5.
HERNANDEZ GOMEZ Lina Marcela
03:25:53
6.
PORRAS OCHOA Ingrid Mayeli
03:25:53
7.
BARRERA RODRIGUEZ Deisy Daniela
03:25:53
8.
SEPULVEDA DURAN Lady Johanna
03:25:53
9.
MANCIPE ABRIL Lizeth Paola
03:25:53
10.
COLMENARES Yeny Lorena
03:25:53
11.
NARVAEZ RODRIGUEZ Sindra Viviana
03:25:53
12.
GOMEZ QUIZA Catalina Maria
03:25:53
13.
BOTERO Ericka Milena
03:25:53
14.
MONTOYA ZULUAGA Katherin Steisy
03:25:53
15.
LATRIGLIA ALARCON Maria Valentina
03:25:53
16.
ZAPATA MORA Barbara
03:25:53
17.
LUNA Angie
03:25:53
18.
MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra
03:25:53
19.
FAGUA RAQUIRA Milena Ana
03:25:53
20.
DUENAS GOMEZ Yesi Tatiana
ILU
03:25:53
5
Erretiratzeak
2.
MORENO CANCHON Blanca Liliana
NCOL
DNF
24.
MARTINEZ GALLEGO Vanesa
DNF
105.
ARIZA MORENO Durley Lucero
DNF
135.
HERNANDEZ Paola
DNF
141.
SANABRIA PUERTO Angie
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika