Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia
2019
(2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic / 2 Maiatza - 5 Maiatza
Edition: 33 (377.1 Km)
Winner:
BASTIANELLI Marta
2018
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Bastianelli Marta
ITA
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Orlová
-
Štramberk
2 Maiatza
/ 104.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:51:29
BASTIANELLI Marta
Laisterketako Liderra
:
02:51:16
BASTIANELLI Marta
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BASTIANELLI Marta
TVC
02:51:29
2.
NOVOLODSKAIA Mariia
NRUS
02:51:31
3.
VAN DE VELDE Julie
NBEL
02:51:31
4.
PINTAR Ursa
BTC
02:51:31
5.
KIRILLOVA Polina
NRUS
02:51:40
6.
WIEL Jade
NFRA
02:51:40
7.
VAN DEN STEEN Kelly
NBEL
02:51:46
8.
SOLOVEY Ganna
NUKR
02:51:46
9.
MALKOVA Daria
NRUS
02:51:46
10.
SCHIFF Carolin
EMXX
02:51:46
11.
NILSSON Hanna
BTC
02:51:46
12.
WILKOS Katarzyna
02:51:54
13.
SHAPIRA Omer
NISR
02:51:54
14.
MEERTENS Lone
NBEL
02:51:54
15.
BRZEZNA Monika
02:51:54
16.
NEYLAN Rachel
TVC
02:51:54
17.
ASENCIO Laura
NFRA
02:51:54
18.
GROSSETETE Maëlle
NFRA
02:51:59
19.
ZIGART Urska
BTC
02:51:59
20.
KLIMOVA Diana
NRUS
02:51:59
10
Erretiratzeak
9.
BRAVEC Urska
BTC
OTL
50.
MELNYCHUK Viktoriia
NUKR
OTL
63.
YASTREBOV Yelena
NISR
OTL
64.
BIRAN Shira
NISR
OTL
71.
SVREKOVA Barbora
NSVK
OTL
72.
KADLECOVA Monika
NSVK
OTL
76.
PETERI Nike
NHUN
OTL
113.
SOWA Karolina
DSQ
123.
TRCKOVÁ Daniela
DNF
125.
JANECK Maria
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika