Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Donostia San Sebastian Klasikoa
2019
(1.1)
Spain / 3 Abuztua
(127.1 Km)
Winner:
KENNEDY Lucy
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Lucy Kennedy
AUS
Edizioak
2021
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
KENNEDY Lucy
San Sebastian
-
San Sebastian
3 Abuztua
/ 127.10 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 13:30
Etapa irabazlea
:
03:38:04
KENNEDY Lucy
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KENNEDY Lucy
MTS
03:38:04
2.
ENSING Janneke
WNT
03:38:27
3.
ROOIJAKKERS Pauliena
CCC
03:39:08
4.
CHURSINA Anastasia
BTC
03:39:08
5.
PITEL Edwige
CGS
03:39:10
6.
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes
MOV
03:39:16
7.
NA Ah Reum
ALE
03:39:42
8.
HAMMES Kathrin
WNT
03:39:42
9.
NILSSON Hanna
BTC
03:39:42
10.
VIGILIA Alessia
VAL
03:40:08
11.
LAIZANE Lija
EIC
03:40:08
12.
VAN DER HEIJDEN Inge
CCC
03:40:43
13.
PERINI Chiara
BPK
03:41:05
14.
BUJAK Eugenia
BTC
03:41:30
15.
WILLIAMS Georgia
MTS
03:41:56
16.
VAN VLEUTEN Annemiek
MTS
03:42:46
17.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CCC
03:42:46
18.
SPRATT Amanda
MTS
03:42:46
19.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
WNT
03:42:46
20.
MAGNALDI Erica
WNT
03:42:46
22
Erretiratzeak
3.
ALLEN Jessica
MTS
DNF
32.
GONZALEZ BLANCO Alicia
MOV
DNF
53.
POLLICINI Silvia
VAL
DNF
62.
KASENOVA Karina
CGS
DNF
84.
REIS Daniela
DVE
DNF
86.
JEULAND Pascale
DVE
DNF
93.
VALSECCHI Silvia
BPK
DNF
96.
MAGRI Silvia
BPK
DNF
101.
DOBRYNINA Kseniia
SER
DNF
113.
ELBUSTO ARTEAGA Ainara
BDU
DNF
116.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
BDU
DNF
121.
ISASI CRISTOBÁL Ziortza
EIC
DNF
122.
PUJOL Anna Cristina
EIC
DNF
123.
HAGIWARA Mayuko
EIC
DNF
133.
MINAUD Manon
CMW
DNF
134.
QUINIOU Marine
CMW
DNF
142.
RIPOLL SABATE Teresa
MAT
DNF
143.
MORAL VENTOSINOS Sandra
MAT
DNF
144.
GOMEZ RAMOS Dolores
MAT
DNF
152.
MARTINS Maria
SWT
DNF
153.
MORENO ROCA Alexandra
SWT
DNF
155.
BLANCO CALBET Yurani
SWT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika