Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Vendée
2021
(1.1)
France / 9 Urria
Edition: 41 (200.0 Km)
Winner:
WELTEN Bram
2019
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Bram Welten
NED
Tweets by @tourdevendee
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COQUARD Bryan
2021
WELTEN Bram
2019
SARREAU Marc
2018
DENZ Nico
2017
LAPORTE Christophe
2016
BOUHANNI Nacer
2015
LAPORTE Christophe
2014
FONSECA Armindo
2013
BOUHANNI Nacer
2012
KREDER Wesley
Les Herbiers
-
La Roche-sur-Yon
9 Urria
/ 200.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:39:25
WELTEN Bram
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WELTEN Bram
ARK
04:39:25
2.
PRADES REVERTE Eduard
DKO
00:00:00
3.
SCHÖNBERGER Sebastian
BBK
00:00:00
4.
VERMEERSCH Gianni
AFC
00:00:00
5.
PERICHON Pierre-Luc
COF
00:00:00
6.
BOASSON HAGEN Edvald
TDE
00:00:00
7.
FERASSE Thibault
BBK
00:00:00
8.
ZINGLE Axel
COF
00:00:00
9.
PENALVER ANIORTE Manuel
BBH
00:00:00
10.
GODON Dorian
ACT
00:00:00
11.
BALMER Alexandre
GFC
00:00:00
12.
DE VREESE Laurens
AFC
00:00:00
13.
VAN DEN BERG Lars
GFC
00:00:00
14.
FERRON Valentin
TDE
00:00:00
15.
PICHON Laurent
ARK
00:00:00
16.
GUERIN Alexis
VBG
00:00:00
17.
KONOVALOVAS Ignatas
GFC
00:00:00
18.
VENDRAME Andrea
ACT
00:00:00
19.
CALMEJANE Lilian
ACT
00:00:07
20.
MÁRQUEZ ROMAN Martí
EKP
00:00:07
46
Erretiratzeak
2.
DAVY Clement
GFC
DNF
17.
RETAILLEAU Valentin
ACT
DNF
21.
BARCELÓ ARAGÓN Fernando
COF
DNF
33.
GAUTIER Cyril
BBK
DNF
35.
LECROQ Jérémy
BBK
DNF
45.
NOPPE Christophe
ARK
DNF
51.
CARISEY Clément
DKO
DNF
54.
HAILEMICHAEL Mulu Kinfe
DKO
DNF
55.
JENSEN August
DKO
DNF
56.
LE TURNIER Mathias
DKO
DNF
61.
CARDIS Romain
AUB
DNF
63.
HUREL Tony
AUB
DNF
64.
DEBEAUMARCHE Nicolas
AUB
DNF
65.
MAURELET Flavien
AUB
DNF
67.
VAN NIEKERK Morne
AUB
DNF
72.
DEHAIRS Simon
AFC
DNF
73.
VAN KEIRSBULCK Guillaume
AFC
DNF
74.
BASTIAENS Ayco
AFC
DNF
87.
JEANNIERE Emilien
TDE
DNF
96.
MOLENAAR Alex
BBH
DNF
101.
ANTOMARCHI Julien
XRL
DNF
103.
KOWALSKI Dylan
XRL
DNS
104.
URRUTY Maxime
XRL
DNF
115.
NICOLAU BELTRAN Joel
CJR
DNF
117.
SERRANO ALVAREZ Alberto
CJR
DNF
124.
STÜSSI Colin
VBG
DNF
127.
STARI Linus
VBG
DNF
132.
AGIRRE EGAÑA Jon
EKP
DNF
135.
LÓPEZ FUENTES Diego
EKP
DNF
143.
BÖGLI Jonathan
NIP
DNF
147.
JENNI Luca
NIP
DNF
155.
EYSKENS Jeroen
EVO
DNF
156.
VAN STAEYEN Michael
EVO
DNF
161.
THILL Tom
XSU
DNF
162.
TEASDALE Josh
XSU
DNS
163.
DANIELS Simon
XSU
DNF
166.
RAAS Jesse
XSU
DNF
167.
NORDEMANN-DA SILVA Daniel
XSU
DNF
176.
EULALIO Afonso
CDF
DNF
177.
FERREIRA Antonio
CDF
DNF
181.
HABIMANA Jean Eric
NRWA
DNF
182.
MASENGESHO Vainqueur
NRWA
DNF
183.
GAHEMBA Barnabé
NRWA
DNF
185.
NSABIMANA Jean Baptiste
NRWA
DNF
186.
MUGISHA Moise
NRWA
DNF
187.
NZAFASHWANAYO Jean Claude
NRWA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika