Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix Gündoğmuş WE
2021
(1.2)
Turkey / 7 Martxoa
Edition: 1 (68.7 Km)
Winner:
IVANCHENKO Alena
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Alena Ivanchenko
RUS
Edizioak
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
IVANCHENKO Alena
Okurcalar
-
Gündoğmuş
7 Martxoa
/ 68.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:15:50
IVANCHENKO Alena
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
IVANCHENKO Alena
ELOK
02:15:50
2.
ZABELINSKAYA Olga
NUZB
02:15:57
3.
NOVOLODSKAIA Mariia
NRUS
02:16:09
4.
GALIMULLINA Iulia
CGS
02:16:31
5.
BAIDAK Anna
NRUS
02:18:00
6.
MALKOVA Daria
NRUS
02:18:08
7.
BIRIUKOVA Yuliia
NUKR
02:18:09
8.
KUSKOVA Yanina
NUZB
02:18:10
9.
VYSOTSKA Yevgenia
NUKR
02:18:22
10.
YASHCHENKO Tetiana
02:19:06
11.
OSHURKOVA Lelizaveta
NRUS
02:19:28
12.
DRONOVA Tamara
CGS
02:19:30
13.
ABAIDULLINA Inna
ELOK
02:19:33
14.
KULYNYCH Olha
NUKR
02:19:35
15.
TSERAKH Hanna
MCC
02:19:36
16.
RIABCHENKO Tetyana
02:19:37
17.
SYRADOEVA Margarita
SSR
02:19:40
18.
SHARGA Olena
NUKR
02:19:42
19.
MEKHTIEVA Gyunel
02:19:53
20.
ABRAMENKA Alina
MCC
02:19:56
36
Erretiratzeak
3.
SHARAKOVA Tatsiana
MCC
OTL
6.
NASKOVICH Taisa
MCC
OTL
24.
BARANAVA Anastasiya
NBLR
DNF
33.
SULTANOVA Rinata
NKAZ
OTL
34.
SANAKBAYEVA Zhanerke
NKAZ
OTL
36.
PACHSHENKO Svetlana
NKAZ
OTL
43.
ADELSHINOVA Diana
NUZB
DNF
45.
OTCHENKO Anastasiya
NUZB
DNF
46.
MISYURINA Margarita
NUZB
DNF
52.
DEBNAROVA Laura
NSVK
DNF
53.
PAULECHOVA Radka
NSVK
DNF
54.
ZAHORCOVA Simona
NSVK
DNF
55.
CISECKA Miriama
NSVK
OTL
74.
MILIAEVA Mariia
NRUS
OTL
81.
BEKAR Azize
NTUR
DNF
82.
KOYUN Keziban
NTUR
OTL
83.
SAGNAK Arzu
NTUR
DNS
84.
DANACIOGLU Cagla
NTUR
DNF
85.
AYGUN Buse
NTUR
OTL
86.
HEPKARADENIZ Beste
NTUR
OTL
93.
VIRAG Gergely
DNF
94.
ALAWAMLEH Anoud
DNF
95.
KHANKISHIYEVA Ayan
DNF
96.
NOVIKOVA Kristina
OTL
104.
POTAPOVA Faina
OTL
121.
KHATUNTSEVA Gulnaz
CGS
DNF
123.
KLIMOVA Diana
CGS
DNF
132.
PARKHOMIUK Viktoriia
OTL
142.
ZHAPAROVA Regina
OTL
144.
KANAKOVA Nataliya
OTL
145.
GAIFULLINA Karina
OTL
151.
KARABAS Evra
DNF
152.
BODUR Aylin
DNF
153.
DALDABAN Busra
DNF
154.
SHIRYAVSKOVA Victoria
DNF
155.
AKHTARIEVA Liana
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika