Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grote Prijs Beerens
2021
(1.2)
Belgium / 3 Urria
Edition: 1 (139.5 Km)
Winner:
DE JONG Thalita
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Thalita De Jong
NED
Edizioak
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN 'T GELOOF Marjolein
2021
DE JONG Thalita
Aartselaar
-
Aartselaar
3 Urria
/ 139.50 kilometer / Hasiera: 14:05
Etapa irabazlea
:
03:33:43
DE JONG Thalita
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DE JONG Thalita
CCT
03:33:43
2.
SCHWEINBERGER Christina
DVE
00:00:00
3.
FABER Claire
ASC
00:00:00
4.
KERBAOL Cédrine
ARK
00:00:05
5.
DE ROECK Naomi
EKER
00:00:05
6.
BOUWMEESTER Sanne
GKT
00:02:30
7.
VERHULST Gladys
ARK
00:02:30
8.
VERHOEFF Ingrid
EMVC
00:02:30
9.
TORTOLINA Gaia
00:02:30
10.
HENZELIN Lise-Marie
EBWB
00:02:30
11.
COLBORNE Henrietta
GKT
00:02:30
12.
BAKKER Minke
DVE
00:02:30
13.
JANSEN Noa
DVE
00:02:30
14.
SZABO Zsofia
ASC
00:02:30
15.
JOUNIER Lucie
ARK
00:02:30
16.
WASMUS Nienke
GKT
00:02:30
17.
BOILARD Simone
EMCG
00:02:30
18.
KOLESAVA Anastasiya
WCC
00:02:30
19.
KOSTER Paulien
EJVA
00:02:30
20.
WEISS Sandra
ASC
00:02:30
37
Erretiratzeak
2.
ALLIN Pauline
ARK
DNF
4.
LE DEUNFF Marie-Morgane
ARK
DNF
13.
LILAND Merethe
DNF
14.
CESCA Beatrice
DNF
15.
VERONI Eleonora
DNF
31.
VAN DE VEL Sara
RUP
DNF
36.
LACOMPTE Amber
RUP
DNF
44.
NIGHTINGALE Stella
ASC
DNF
51.
KHANKISHIYEVA Ayan
WCC
DNF
52.
JANSE VAN RENSBURG Frances
WCC
DNF
53.
GEDRAITYTE Akvile
WCC
DNF
62.
KLEMENT Melanie
GKT
DNF
91.
WADSWORTH Emily
NXG
DNS
92.
ARENS Maureen
NXG
DNS
93.
HOOLWERF Cathelijne
NXG
DNS
95.
SHARPE Amelia
NXG
DNS
97.
KNAVEN Senne
NXG
DNS
104.
JONGERIUS Claudia
CCT
DNS
113.
MACGREGOR Bronwyn
LCW
DNF
121.
VAN DAM Yonna
ERES
DNF
124.
BERENDS Aranka
ERES
DNF
125.
DERIE Paquita
ERES
DNF
127.
DE GRAAF Marieke
ERES
DNF
151.
PREVOTEAU Eloise
EMCG
DNF
153.
YAPURA PLAZA Anabel Maria Fernanda
EMCG
DNF
157.
NENADOVIC Kristina
EMCG
DNF
175.
VAN HELVOIRT Lisa
DNF
186.
DIJKSMAN Tessa
EJVA
DNF
192.
LIEGEOIS Desiree
ESBD
DNF
196.
DEBOUCK Elena
ESBD
DNF
212.
KNAEPS Kim
ESPM
DNF
213.
LEURS Ines
ESPM
DNF
223.
KNIGHT Emily
EISN
DNF
225.
DOOMS Anne-Sofie
EISN
DNF
226.
MOREAU Marjolein
EISN
DNF
232.
DECALUWE Kelly
EBWB
DNF
244.
LYSTAD - DYBWAD Vibeke
EKER
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika