Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos Feminas
2022
(2.WWT)
Spain / 19 Maiatza - 22 Maiatza
(488.4 Km)
Winner:
LABOUS Juliette
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Juliette Labous
FRA
Tweets by @VueltaBurgos
Edizioak
2022
2021
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LABOUS Juliette
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2019
BORGLI Stine Andersen
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Covarrubias
-
Lagunas de Neila
22 Maiatza
/ 125.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:39:39
VOLLERING Demi
Laisterketako Liderra
:
13:06:28
LABOUS Juliette
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOLLERING Demi
SDW
03:39:39
2.
LABOUS Juliette
DSM
00:00:17
3.
MUZIC Evita
FDJ
00:00:37
4.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
TIB
00:00:44
5.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
FDJ
00:00:44
6.
PERSICO Silvia
VAL
00:00:50
7.
VAN ANROOIJ Shirin
TFS
00:00:54
8.
FISHER-BLACK Niamh
SDW
00:01:06
9.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BEX
00:01:20
10.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
MOV
00:01:28
11.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
00:01:35
12.
PEPERKAMP Esmée
DSM
00:01:42
13.
CHABBEY Elise
CSR
00:02:01
14.
FAULKNER Kristen
BEX
00:02:14
15.
SHACKLEY Anna
SDW
00:02:19
16.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
UAD
00:03:01
17.
PALADIN Soraya
CSR
00:03:04
18.
GILL Nadine
SWT
00:03:08
19.
BROWN Grace
FDJ
00:03:12
20.
DRONOVA Tamara
CGS
00:03:21
18
Erretiratzeak
5.
FOURNIER Roxane
SDW
DNF
22.
PATUELLI Alessia
UAD
DNF
36.
KESSLER Nina
BEX
DNF
42.
ROY Sarah
CSR
DNF
86.
JASKULSKA Marta
LIV
DNF
93.
ZABELINSKAYA Olga
CGS
DNF
106.
UIJEN Elise
DSM
DNF
115.
THOMAS Leah
TFS
DNF
123.
EBERLE Lana
WNT
DNF
126.
VIECELI Lara
WNT
DNF
134.
PIRRONE Elena
VAL
DNF
146.
JENCUSOVA Nora
BPK
DNF
155.
TASANE Elina
WCC
DNF
156.
AMHA Selam
WCC
DNS
174.
FASOI Varvara
EIC
DNF
191.
COUTINHO Alice
SWT
DNF
193.
FERRERES NAVARRO Isabel
SWT
DNF
196.
BARRAJÓN PEREZ Cristina
SWT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika