Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Postnord Vårgårda WestSweden RR
2022
(1.WWT)
(Open de Suède Vargarda)
Sweden / 7 Abuztua
(125.7 Km)
Winner:
CORDON-RAGOT Audrey
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Audrey Cordon-Ragot
FRA
Tweets by @vargardawwt
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CORDON-RAGOT Audrey
2019
BASTIANELLI Marta
2018
VOS Marianne
2017
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
2016
FAHLIN Emilia
2015
D'HOORE Jolien
2014
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
2013
VOS Marianne
2012
SLAPPENDEL Iris
2011
VAN VLEUTEN Annemiek
Vårgårda
-
Vårgårda
7 Abuztua
/ 125.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:10:47
CORDON-RAGOT Audrey
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CORDON-RAGOT Audrey
TFS
03:10:47
2.
GEORGI Pfeiffer
DSM
00:00:00
3.
DEMEY Valerie
LIV
00:00:06
4.
WIEBES Lorena
DSM
00:00:10
5.
GUARISCHI Barbara
MOV
00:00:12
6.
DRONOVA Tamara
CGS
00:00:12
7.
STEIGENGA Nicole
HPU
00:00:12
8.
NEUMANOVA Tereza
LIV
00:00:12
9.
FAHLIN Emilia
FDJ
00:00:12
10.
BOSSUYT Shari
CSR
00:00:12
11.
MACKAIJ Floortje
DSM
00:00:12
12.
FIDANZA Arianna
BEX
00:00:12
13.
BORGSTRÖM Julia
NSWE
00:00:12
14.
SWINKELS Karlijn
JVW
00:00:13
15.
KUMIEGA Karolina
VAL
00:00:13
16.
KESSLER Nina
BEX
00:00:13
17.
GONZALEZ BLANCO Alicia
MOV
00:00:13
18.
TEUTENBERG Lea Lin
WNT
00:00:13
19.
BREDEWOLD Mischa
PHV
00:00:15
20.
EKLUND Nathalie
NSWE
00:00:15
12
Erretiratzeak
46.
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria
MOV
DNF
53.
STERN Léa
CGS
DNF
54.
CHAUVEAU Caroline
CGS
DNF
81.
VOS Marianne
JVW
DSQ
93.
CECCHINI Elena
SDW
DNF
102.
HANSON Lauretta
TFS
DNF
103.
HOSKING Chloe
TFS
DNF
106.
DIDERIKSEN Amalie
TFS
DNF
111.
NILSSON Hanna
WNT
DNF
114.
SEIDEL Clea
WNT
DNF
116.
BRAUßE Franziska
WNT
DNF
131.
SOLAND Lena
HPU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika