Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Race Torquay WE
2020
(1.1)
Australia / 30 Urtarrila
Edition: 1 (104.0 Km)
Winner:
CHAPMAN Brodie
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Brodie Chapman
AUS
Tweets by @cadelroadrace
Edizioak
2020
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
CHAPMAN Brodie
Torquay
-
Torquay
30 Urtarrila
/ 104.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:52:48
CHAPMAN Brodie
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CHAPMAN Brodie
FDJ
02:52:48
2.
HERFOSS Emily
RXS
02:52:52
3.
WILES Tayler
TFS
02:52:54
4.
STEPHENS Lauren
TIB
02:52:59
5.
HOSKING Chloe
RLW
02:53:14
6.
ROSEMAN-GANNON Ruby
02:53:14
7.
MULLENS Peta
RXS
02:53:14
8.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
TFS
02:53:14
9.
KIRCHMANN Leah
SUN
02:53:14
10.
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
ASA
02:53:14
11.
MANEEPHAN Jutatip
ALE
02:53:14
12.
KITCHEN Lauren
FDJ
02:53:14
13.
RYAN Alexis
CSR
02:53:14
14.
FRAPPORTI Simona
BPK
02:53:14
15.
ALLEN Jessica
MTS
02:53:14
16.
CHURSINA Anastasia
ALE
02:53:14
17.
KESSLER Nina
TIB
02:53:14
18.
DOCX Mieke
DVE
02:53:14
19.
WILLIAMS Georgia
MTS
02:53:14
20.
ZANARDI Silvia
BPK
02:53:14
32
Erretiratzeak
3.
VAN TWISK Abi
TFS
DNS
16.
ROBERTS Jessica
MTS
DNF
23.
LABOUS Juliette
SUN
DNF
25.
HENDERSON Anna
SUN
DNF
26.
SOEK Julia
SUN
DNF
33.
HARRIS Ella
CSR
DNF
46.
TREVISI Anna
ALE
DNF
73.
GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna
AGO
DNF
74.
MORALES MILANES Jennifer
AGO
DNF
93.
FRANZ Heidi
RLW
DNF
94.
GANZAR Leigh Ann
RLW
DNF
95.
POIDEVIN Sara
RLW
DNF
102.
VROMANNE Justine
DVE
DNF
103.
BAKKER Minke
DVE
DNF
104.
DE GROOT - VAN WITZENBURG Marieke
DVE
DNF
105.
MERRICK Jenna
DVE
DNF
106.
HANSELMANN Nicole
DVE
DNF
111.
VALSECCHI Silvia
BPK
DNF
115.
VAN NECK Melissa
BPK
DNF
116.
ANDERSON Grace
BPK
DNF
124.
WILSON Bree
RXS
DNF
125.
CHILTON Emma Jane
RXS
DNF
126.
WRIGHT Madeline
RXS
DNF
131.
VINE Bre
DNF
132.
SMITH Pia
DNF
133.
LANGHAM Amalia
DNF
134.
MORLEY Sharni
DNF
136.
ATKINS Julia
DNF
143.
LOUW Anya
DNF
144.
EDWARDS Sophie
DNF
145.
MARTIN-WALLACE Alexandra
DNF
146.
FRAIN Nicole
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika