Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2000
(2.3)
Australia / 18 Urtarrila - 23 Urtarrila
Edition: 2 (776.2 Km)
Winner:
MAIGNAN Gilles
1999
2001
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Gilles Maignan
FRA
Guillaume Auger
FRA
René Jørgensen
DEN
Sandy Casar
FRA
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
North Adelaide
-
Goolwa
19 Urtarrila
/ 152.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:35:02
ROGERS Michael
Laisterketako Liderra
:
04:41:55
ROGERS Michael
Azalpenak
Eskaladak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROGERS Michael
03:35:02
2.
JØRGENSEN René
MCJ
00:00:00
3.
MAIGNAN Gilles
AG2
00:00:00
4.
MAGNIEN Emmanuel
FDJ
00:00:20
5.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:20
6.
WESEMANN Steffen
TEL
00:00:20
7.
TURPIN Ludovic
AG2
00:00:20
8.
RAULT Dominique
BIG
00:00:20
9.
CASAR Sandy
FDJ
00:00:20
10.
STEPHENS Matthew
LMR
00:00:20
11.
VINOKOUROV Alexandre
TEL
00:00:20
12.
EVANS Cadel
00:17:07
13.
DREW Jamie
00:17:07
14.
BROWN Graeme
00:26:44
15.
NIELSEN Bjarke
MCJ
00:26:44
16.
ROBERTS Luke
00:26:44
17.
COOKE Baden
00:26:44
18.
DACRUZ Carlos
BIG
00:26:44
19.
VAN DER VEN Remco
FAR
00:26:44
20.
BROOKS Benjamin
LMR
00:26:44
3
Erretiratzeak
51.
PIERI Dario
SAE
DNF
54.
CHINA Valentino
SAE
DNF
63.
CASSANI Enrico
PLT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika