Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour Down Under
2003
(2.3)
Australia / 21 Januari - 26 Januari
Edition: 5 (735.0 Km)
Winner:
ASTARLOZA Mikel
2002
2004
Route en Etappes
Teams en Renners
Beklimmingen
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Klassementwinnaars
Mikel Astarloza Chaurreau
EUS
Andrea Tafi
ITA
Cadel Evans
AUS
Gene Bates
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edities
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Laatste Winnaars
Palmares >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 3 >
Glenelg
-
Hahndorf
23 Januari
/ 164.00 kilometer
Etappewinnaar
:
MCEWEN Robbie
Klassementleider
:
SACCHI Fabio
Omschrijving
Beklimmingen
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCEWEN Robbie
LOT
00:00:00
2.
BROWN Graeme
PAN
00:00:00
3.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:00
4.
DAVIS Allan
ONE
00:00:00
5.
PAOLINI Luca
QSD
00:00:00
6.
BOONEN Tom
QSD
00:00:00
7.
KIRSIPUU Jaan
A2R
00:00:00
8.
REICHL Dirk
TEL
00:00:00
9.
FLICKINGER Andy
A2R
00:00:00
10.
SCANLON Mark
A2R
00:00:00
11.
SACCHI Fabio
SAE
00:00:00
12.
ROBERTS Luke
00:00:00
13.
WESEMANN Steffen
TEL
00:00:00
14.
JEGOU Lilian
C.A
00:00:00
15.
HOFFMAN Tristan
CSC
00:00:00
16.
VICIOSO ARCOS Angel
ONE
00:00:00
17.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
A2R
00:00:00
18.
VAN BONDT Geert
CSC
00:00:00
19.
BRUUN ERIKSEN Thomas
CSC
00:00:00
20.
BATES Gene
00:00:00
4
Uitvallers
14.
SWEET Corey
C.A
DNF
106.
GODFREY Lee
DNF
117.
SWEET Jay
DNF
118.
AITKEN Brett
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken