Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2003
(2.3)
Australia / 21 Urtarrila - 26 Urtarrila
Edition: 5 (735.0 Km)
Winner:
ASTARLOZA Mikel
2002
2004
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Mikel Astarloza Chaurreau
EUS
Andrea Tafi
ITA
Cadel Evans
AUS
Gene Bates
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Willunga
-
Willunga
25 Urtarrila
/ 147.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
CARUSO Giampaolo
Laisterketako Liderra
:
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
Azalpenak
Eskaladak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CARUSO Giampaolo
ONE
00:00:00
2.
WESEMANN Steffen
TEL
00:00:00
3.
LANFRANCHI Paolo
PAN
00:00:00
4.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:00
5.
KRISTENSEN Lennie
CSC
00:00:00
6.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
A2R
00:00:00
7.
FLORENCIO CABRE Xavier
ONE
00:00:00
8.
CANADA GRACIA David
QSD
00:00:00
9.
JONKER Patrick
00:00:00
10.
EVANS Cadel
TEL
00:00:06
11.
DAVIS Allan
ONE
00:00:36
12.
MCGEE Bradley
FDJ
00:00:36
13.
PAOLINI Luca
QSD
00:00:36
14.
VAN BONDT Geert
CSC
00:00:36
15.
VANSEVENANT Wim
LOT
00:00:36
16.
VICIOSO ARCOS Angel
ONE
00:00:36
17.
NARDELLO Daniele
TEL
00:00:36
18.
JENNER Christopher
C.A
00:00:36
19.
ROBERTS Luke
00:00:36
20.
JULICH Bobby
TEL
00:00:36
1
Erretiratzeak
31.
MCEWEN Robbie
LOT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika