Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Suisse Women
2022
(2.Pro)
Switzerland / 18 Ekaina - 21 Ekaina
Edition: 2 (295.6 Km)
Winner:
BRAND Lucinda
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Lucinda Brand
NED
Tweets by @tds
Edizioak
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BRAND Lucinda
2021
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Chur
-
Lantsch/Lenz
21 Ekaina
/ 100.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:52:20
BRAND Lucinda
Laisterketako Liderra
:
07:52:46
BRAND Lucinda
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRAND Lucinda
TFS
02:52:20
2.
FAULKNER Kristen
BEX
00:00:00
3.
CHAPMAN Brodie
FDJ
00:00:00
4.
MAGNALDI Erica
UAD
00:00:00
5.
ROOIJAKKERS Pauliena
CSR
00:00:00
6.
KOPPENBURG Clara
COF
00:00:00
7.
MACKAIJ Floortje
DSM
00:00:00
8.
BARIL Olivia
VAL
00:00:00
9.
GASKJENN Ingvild
HPU
00:00:00
10.
NEFF Jolanda
NSUI
00:00:00
11.
BRADBURY Neve
CSR
00:00:00
12.
STIASNY Petra
CGS
00:00:00
13.
LIPPERT Liane
DSM
00:00:00
14.
KOREVAAR Jeanne
LIV
00:00:00
15.
KELLER Alessandra
NSUI
00:00:00
16.
GUILMAN Victorie
FDJ
00:00:00
17.
SQUIBAN Maëva
SRC
00:00:00
18.
HÄBERLIN Steffi
00:00:00
19.
PALADIN Soraya
CSR
00:00:00
20.
STANNARD Lizzie
VAL
00:00:00
14
Erretiratzeak
3.
DIDERIKSEN Amalie
TFS
OTL
12.
ALLEN Jessica
BEX
OTL
23.
KLEIN Lisa
CSR
DNF
73.
SEITZ Aline
CGS
OTL
85.
NOVOLODSKAIA Mariia
UAD
OTL
115.
NEYLAN Rachel
COF
DNS
125.
STEIGENGA Nicole
HPU
OTL
131.
DOCX Mieke
LSL
OTL
135.
VAN DER SANDE Elise
LSL
OTL
136.
WATERREUS Kylie
LSL
OTL
143.
GRANGIER India
SRC
DNS
153.
KUMIEGA Karolina
VAL
DNS
155.
VIGIE Margaux
VAL
OTL
171.
SUTER Nicole
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika