Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binche Chimay Binche pour Dames
2022
(1.1)
Belgium / 4 Urria
Edition: 2 (117.2 Km)
Winner:
WIEBES Lorena
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Lorena Wiebes
NED
Edizioak
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
WIEBES Lorena
2021
VAN DE VEL Sara
Chimay
-
Binche
4 Urria
/ 117.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:53:59
WIEBES Lorena
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WIEBES Lorena
DSM
02:53:59
2.
VAN 'T GELOOF Marjolein
LEW
00:00:00
3.
AHTOSALO Anniina
UXT
00:00:00
4.
SCHWEINBERGER Christina
PLP
00:00:00
5.
CANT Sanne
PLP
00:00:00
6.
YSLAND Anne Dorthe
UXT
00:00:00
7.
KOREVAAR Jeanne
LIV
00:00:00
8.
VAN DE VELDE Julie
PLP
00:00:04
9.
GEORGI Pfeiffer
DSM
00:00:04
10.
BEX Nathalie
CCT
00:00:07
11.
TRUYEN Marthe
PLP
00:00:07
12.
ERIKSEN Malin
EKER
00:00:07
13.
RIJNBEEK Maud
NXG
00:00:07
14.
STEIGENGA Nicole
HPU
00:00:07
15.
SCHOPPE Olivia
EMXX
00:00:07
16.
VAN ZUTHEM Cecilia
00:00:07
17.
VANDENBULCKE Jesse
LEW
00:00:07
18.
BARALE Francesca
DSM
00:00:07
19.
SWINKELS Sylvie
HPU
00:00:07
20.
STULTIENS Sabrina
LIV
00:00:07
33
Erretiratzeak
55.
SCAVONE Dina
ESBD
DNF
57.
DE PAEPE Fien
ESBD
DNF
61.
DE GROOT Marieke
EISN
DNF
64.
THEYS Hanna
EISN
DNF
66.
MOREAU Marjolein
EISN
DNF
72.
LIND Magdalene
EKER
DNF
75.
VAN GOETHEM Femke
EKER
DNF
81.
SOLAND Lena
HPU
DNF
86.
FELDMANN Pernille Larsen
HPU
DNF
104.
WELMERS Petra
GKT
DNF
132.
DOCX Mieke
LSL
DNF
142.
CEULEMANS Lisse
DNF
143.
LEEMAN Mieke
DNF
144.
BAUTE Morgane
DNF
146.
LEENKNEGT Celestine
DNF
161.
WINDSOR Claire
AWO
DNF
163.
SMITHSON Libby
AWO
DNF
166.
MARTIN Phoebe
AWO
DNF
167.
BULLARD Georgia
AWO
DNF
186.
DRUYTS Kelly
CCT
DNF
187.
HENDRICKX Julie
CCT
DNF
203.
JÄHRIG Fabienne
EMXX
DNF
204.
STARK Michele
EMXX
DNF
205.
KROMM Lisa
EMXX
DNF
221.
FLIS Agata
ELCW
DNF
222.
EVANS Alicia
ELCW
DNF
231.
FURNEMONT Lola
EBWB
DNF
232.
GEORGES Romane
EBWB
DNF
233.
HAERS Carolien
EBWB
DNF
236.
MICHOTTE Maelle
EBWB
DNF
244.
DELGADO Mariela
EMCG
DNF
245.
JANUSZ Izabela
EMCG
DNF
246.
TROELSEN Mille
EMCG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika