Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Bloeizone Fryslan Tour
2022
(2.1)
Netherlands / 3 Martxoa - 5 Martxoa
(286.4 Km)
Winner:
VAN DIJK Ellen
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ellen Van Dijk
NED
Tweets by @BloeizoneFrTour
Edizioak
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN DIJK Ellen
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Eastermar
-
Bakkeveen
4 Martxoa
/ 135.00 kilometer / Hasiera: 11:45
Etapa irabazlea
:
03:32:17
UNEKEN Lonneke
Laisterketako Liderra
:
03:50:51
VAN DIJK Ellen
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
UNEKEN Lonneke
SDW
03:32:17
2.
HOSKING Chloe
TFS
00:00:00
3.
BARNES Alice
CSR
00:00:00
4.
VAN DER DUIN Maike
LEW
00:00:00
5.
BARBIERI Rachele
LIV
00:00:00
6.
JOUNIER Lucie
ARK
00:00:00
7.
LE BAIL Elodie
AUB
00:00:00
8.
VAN DIJK Ellen
TFS
00:00:00
9.
FIDANZA Martina
WNT
00:00:00
10.
MARKUS Riejanne
JVW
00:00:00
11.
LAURANCE Typhaine
ARK
00:00:00
12.
STEIGENGA Nicole
HPU
00:00:00
13.
VAN DER HULST Amber
LIV
00:00:00
14.
NOOIJEN Lieke
PHV
00:00:00
15.
SWINKELS Karlijn
JVW
00:00:00
16.
RUEGG Noemi
JVW
00:00:00
17.
VAN 'T GELOOF Marjolein
LEW
00:00:00
18.
BOSSUYT Shari
CSR
00:00:00
19.
JACKSON Alison
LIV
00:00:00
20.
HOLDEN Elizabeth
LEW
00:00:05
23
Erretiratzeak
3.
DIDERIKSEN Amalie
TFS
DNF
61.
BENT Olivia
AWO
DNF
71.
FINNEY Jessica
CAT
DNF
96.
WELMERS Petra
GKT
DNF
106.
VANDENBULCKE Jesse
LEW
DNF
111.
BRANDT Eefje
LSL
DNF
122.
KNAVEN Britt
NXG
DNS
141.
COLARD Marion
SRC
DNF
142.
ERAUD Séverine
SRC
DNF
145.
PRUISSCHER Arianna
SRC
DNF
173.
DE GOEJE Hanneke
EJVA
DNF
175.
VAN LEEST Anouk
EJVA
DNF
181.
BOUWERS Lisa
ENWG
DNF
182.
EPPINGA Tjitske
ENWG
DNF
185.
SCHUTTEN Pam
ENWG
DNF
203.
HOOLWERF Cathelijne
DNF
211.
SILTUMENA Kitija
EMVC
DNF
213.
SIMMONS Maia
EMVC
DNF
215.
TIMMERMANS Iris
EMVC
DNF
216.
ZWAAN Sophia
EMVC
DNF
221.
BATENBURG Verena
ERES
DNF
222.
DE GRAAFF Femke
ERES
DNF
223.
LAGENDIJK Marise
ERES
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika