Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Driedaagse West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classics
2006
(2.1)
Belgium / 3 Martxoa - 5 Martxoa
Edition: 4 (535.7 Km)
Winner:
EECKHOUT Nico
2004
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Nico Eeckhout
BEL
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
CAVAGNA Rémi
2017
VAN EMDEN Jos
2016
DE BIE Sean
2015
LAMPAERT Yves
2013
VANDEWALLE Kristof
2012
VERMOTE Julien
2011
SERGENT Jesse
2010
KEUKELEIRE Jens
2009
HOOGERLAND Johnny
2008
TRAKSEL Bobbie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Ichtegem
-
Ichtegem
5 Martxoa
/ 185.60 kilometer / Hasiera: 12:30
Etapa irabazlea
:
04:33:16
EECKHOUT Nico
(40.620 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
EECKHOUT Nico
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EECKHOUT Nico
JAC
04:33:16
2.
WEYLANDT Wouter
QSI
00:00:00
3.
SIEBERG Marcel
WIE
00:00:00
4.
MURAVYEV Dmitriy
JAR
00:00:00
5.
MINARD Sébastien
COF
00:00:00
6.
MAASKANT Martijn
RB3
00:00:00
7.
COENEN Johan
UNI
00:00:00
8.
VAN LOOCKE Jurgen
LAN
00:00:00
9.
AMORISON Frédéric
LAN
00:00:00
10.
WILLEMS Frederik
JAC
00:00:00
11.
MÜLLER Martin
MRM
00:00:00
12.
SIJMENS Nico
LAN
00:00:00
13.
CAPPELLE Andy
LAN
00:00:00
14.
ROESEMS Bert
DVL
00:00:13
15.
DYUDYA Volodymyr
MRM
00:02:52
16.
KAUPAS Vytautas
JAR
00:02:52
17.
STAMSNIJDER Tom
RB3
00:03:13
18.
DE WAELE Bert
LAN
00:03:33
19.
DUCLOS-LASSALLE Hervé
COF
00:03:39
20.
BOUCHER David
UNI
00:03:39
79
Erretiratzeak
2.
DE WEERT Kevin
QSI
DNF
3.
ENGELS Addy
QSI
DNF
4.
POZZATO Filippo
QSI
DNF
5.
SCARSELLI Leonardo
QSI
DNF
6.
VERHEYEN Geert
QSI
DNF
7.
SCHWAB Hubert
QSI
DNF
11.
DOCKX Bart
DVL
DNF
12.
GATES Nick
DVL
DNF
14.
KAISEN Olivier
DVL
DNF
15.
KUYCKX Jan
DVL
DNF
23.
JOHANSEN Allan
CSC
DNF
25.
MÜLLER Christian
CSC
DNF
33.
HAUEISEN Dennis
MRM
DNF
34.
IGLINSKIY Maxim
MRM
DNF
35.
JURCO Matej
MRM
DNF
37.
SABATINI Fabio
MRM
DNF
38.
SCOGNAMIGLIO Carlo
MRM
DNF
42.
DUQUE Leonardo
COF
DNF
43.
INAUDI Nicolas
COF
DNF
44.
FARRAR Tyler
COF
DNF
46.
SUTTON Christopher
COF
DNF
47.
MONIER Damien
COF
DNF
51.
BONNAIRE Olivier
BTL
DNF
52.
BOUYER Franck
BTL
DNF
58.
LABBE Arnaud
BTL
DNF
63.
KLEYNEN Steven
LAN
DNF
71.
ZANOTTI Marco
UNI
DNF
74.
PRONK Matthé
UNI
DNF
77.
WILSON Matthew
UNI
DNF
81.
CAETHOVEN Steven
JAC
DNF
82.
DE FAUW Dimitri
JAC
DNF
85.
RENDERS Jens
JAC
DNF
86.
BARBE Koen
JAC
DNF
91.
CIOLEK Gerald
WIE
DNF
92.
KONECNY Tomas
WIE
DNF
93.
LEBEN Christian
WIE
DNF
95.
TESAR Lubor
WIE
DNF
102.
BERTOLINI Denis
ASA
DNF
103.
D'AMORE Crescenzo
ASA
DNF
104.
MOSER Leonardo
ASA
DNF
105.
ROSSI Andrea
ASA
DNF
106.
ZRIMSEK Jure
ASA
DNF
107.
DONATI Alessandro
ASA
DNF
111.
BROOKS Benjamin
NIC
DNF
112.
CHADWICK Glen Alan
NIC
DNF
113.
CLARKE Hilton
NIC
DNF
114.
GRISHKINE Oleg
NIC
DNF
115.
KOBZARENKO Valery
NIC
DNF
116.
LAGUTIN Sergey
NIC
DNF
118.
VAN ULDEN Bernard
NIC
DNF
121.
NEYENS Maarten
BLV
DNF
122.
DE NEEF Steven
BLV
DNF
125.
POLEUNIS Glenn
BLV
DNF
127.
ROELANDTS Jurgen
BLV
DNF
128.
VAN DEN HOUTTE Sven
BLV
DNF
132.
DE SPIEGELAERE Bart
FLA
DNF
134.
DEDECKER Jonas
FLA
DNF
135.
KAREEV Alexandre
FLA
DNF
136.
POELVOORDE Ronny
FLA
DNF
138.
VAN ZIMMEREN Werner
FLA
DNF
141.
ABAKOUMOV Igor
JAR
DNF
142.
BLANCHY Michael
JAR
DNF
144.
MEUL Robby
JAR
DNF
146.
SCHEIRLINCKX Bert
JAR
DNF
152.
BRACKE Tony
ABM
DNF
153.
DAS Koen
ABM
DNF
154.
RIEMSLAGH Gianni
ABM
DNF
156.
VAN KUIK Frank
ABM
DNF
157.
VANDERAERDEN Gert
ABM
DNF
162.
BERENGUER Jordi
MAS
DNF
163.
CEPEDA CUERVO Wilson Fernando
MAS
DNF
164.
MANZANAS PATO Jose Miguel
MAS
DNF
165.
MIGUEL PARRA Antonio
MAS
DNF
166.
MOLINERO DARIO David
MAS
DNF
168.
SOLER Joaquin Jorge
MAS
DNF
173.
FLENS Rick
RB3
DNF
176.
VAN DULMEN Thom
RB3
DNF
177.
VAN EMDEN Jos
RB3
DNF
178.
VEELERS Tom
RB3
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika