Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Luxembourg
2006
(2.HC)
Luxembourg / 31 Maiatza - 4 Ekaina
Edition: 66 (678.9 Km)
Winner:
VANDEVELDE Christian
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christian Vandevelde
USA
Kim Kirchen
LUX
Thomas Rohregger
AUT
Cyril Lemoine
FRA
Tweets by @skodatour
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 0 >
Luxembourg
-
Ville
31 Maiatza
/ 2.63 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:03:55
KIRCHEN Kim
Laisterketako Liderra
:
00:03:55
KIRCHEN Kim
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KIRCHEN Kim
TMO
00:03:55
2.
BODROGI Laszlo
C.A
00:00:05
3.
STARZENGRUBER Harald
ELK
00:00:07
4.
FLECHA GIANNONI Juan Antonio
RAB
00:00:09
5.
HUNT Jeremy
UNI
00:00:10
6.
LJUNGQVIST Marcus
CSC
00:00:10
7.
CUMMINGS Stephen
LAN
00:00:11
8.
IVANOV Serguei
TMO
00:00:11
9.
KROON Karsten
CSC
00:00:11
10.
POLLACK Olaf
TMO
00:00:11
11.
LJUNGBLAD Jonas
UNI
00:00:12
12.
SWEET Corey
WIE
00:00:12
13.
SCHLECK Frank
CSC
00:00:14
14.
RUCKER Stefan
ELK
00:00:14
15.
COOKE Baden
UNI
00:00:14
16.
SPRICK Matthieu
BTL
00:00:14
17.
GREIPEL André
TMO
00:00:14
18.
LEMOINE Cyril
C.A
00:00:14
19.
KREUZIGER Roman
LIQ
00:00:14
20.
ENGOULVENT Jimmy
C.A
00:00:14
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika