Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque
2006
(2.HC)
France / 3 Maiatza - 7 Maiatza
Edition: 52 (901.6 Km)
Winner:
PETITO Roberto
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Roberto Petito
ITA
Thor Hushovd
NOR
Florent Brard
FRA
Sébastien Rosseler
BEL
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Dunkerque
-
Gravelines
3 Maiatza
/ 161.90 kilometer / Hasiera: 12:40
Etapa irabazlea
:
03:42:34
CHICCHI Francesco
(43.322 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
03:42:14
CHICCHI Francesco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CHICCHI Francesco
QSI
03:42:34
2.
RODRIGUEZ Fred
DVL
00:00:00
3.
HUSHOVD Thor
C.A
00:00:00
4.
DE JONGH Steven
QSI
00:00:00
5.
CASPER Jimmy
COF
00:00:00
6.
SIEBERG Marcel
WIE
00:00:00
7.
CADAMURO Simone
MRM
00:00:00
8.
VIERHOUTEN Aart
SKS
00:00:00
9.
WEYLANDT Wouter
QSI
00:00:00
10.
SABATINI Fabio
MRM
00:00:00
11.
HUNT Jeremy
UNI
00:00:00
12.
PETITO Roberto
TEN
00:00:00
13.
BOSSONI Paolo
TEN
00:00:00
14.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
00:00:00
15.
REINERINK Rik
SKS
00:00:00
16.
MUSIOL Daniel
MRM
00:00:00
17.
RADOCHLA Steffen
WIE
00:00:00
18.
MURRO Christian
TEN
00:00:00
19.
HADDOU Saïd
AUB
00:00:00
20.
SCHNYDER Philippe
CLM
00:00:00
7
Erretiratzeak
13.
HIVERT Jonathan
C.A
DNF
101.
DEKKERS Hans
AGR
DNF
138.
DE WILDE Sjef
LAN
DNF
141.
DOI Yukihiro
SKS
DNF
156.
VAN DER LINDEN Wesley
JAC
DNF
164.
COLOMBO Gabriele
NSM
DNF
165.
PIERFELICI Luca
NSM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika