Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Inca
2006
(1.1)
Spain / 7 Otsaila
(149.6 Km)
Winner:
BERNABEU ARMENGOL David (Esp)
2007
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Vicente David Bernabeu Armengol
ESP
Edizioak
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2011
HERMANS Ben
2010
GERDEMANN Linus
2009
BENNATI Daniele
2008
ROJAS GIL Jose Joaquin
2007
DEKKER Thomas
2006
BERNABEU ARMENGOL Vicente David
Pollença
-
Mirador des Colomer
7 Otsaila
/ 149.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:47:24
BERNABEU ARMENGOL Vicente David
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BERNABEU ARMENGOL Vicente David
ECV
03:47:24
2.
SANCHEZ PIMIENTA Julian
ECV
00:00:01
3.
BETTINI Paolo
QSI
00:00:03
4.
MUÑOZ David
ECV
00:00:03
5.
MOERENHOUT Koos
PHO
00:00:03
6.
SCHLECK Frank
CSC
00:00:03
7.
BRU PASCAL Yon
KAI
00:00:07
8.
COLOM MAS Antonio
CEI
00:00:07
9.
GARCIA RENA Rodrigo
KAI
00:00:09
10.
CIONI Dario David
LIQ
00:00:13
11.
BOOGERD Michael
RAB
00:00:15
12.
GERDEMANN Linus
TMO
00:00:15
13.
ALBIZU LIZASO Joseba
EUS
00:00:18
14.
GOMEZ GOMEZ Angel
SDV
00:00:21
15.
LLORET ZARAGOZI Manuel
ECV
00:00:31
16.
DEKKER Thomas
RAB
00:00:31
17.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
CEI
00:00:36
18.
AZANZA SOTO Jorge
KAI
00:00:46
19.
SCHLECK Andy
CSC
00:00:48
20.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
CEI
00:00:51
144
Erretiratzeak
5.
ERVITI Imanol
CEI
DNF
6.
FERTONANI Marco
CEI
DNF
7.
GALVEZ LOPEZ Isaac
CEI
DNF
8.
PEREIRO SIO Oscar
CEI
DNF
9.
REYNES MIMO Vicente
CEI
DNF
11.
BERTHOU Eric
CEI
DNF
12.
JULIA CEGARRA Jose Cayetano
CEI
DNF
13.
LEONET IZA Iker
CEI
DNF
14.
PRADERA RODRIGUEZ Mikel
CEI
DNF
16.
MARKOV Alexei
CEI
DNF
18.
FREIRE GOMEZ Oscar
RAB
DNF
23.
HAYMAN Mathew
RAB
DNF
24.
HORRILLO MUNOZ Pedro
RAB
DNF
27.
MENCHOV Denis
RAB
DNF
29.
SCHEUNEMAN Niels
RAB
DNF
36.
BRAMATI Davide
QSI
DNF
38.
CHICCHI Francesco
QSI
DNF
40.
GARATE Juan Manuel
QSI
DNF
41.
GARRIDO LIMA José Antonio
QSI
DNF
43.
SANTAROMITA Ivan
QSI
DNF
45.
ROSSELER Sébastien
QSI
DNF
47.
VIGANO Davide
QSI
DNF
48.
WEYLANDT Wouter
QSI
DNF
51.
NARDELLO Daniele
TMO
DNF
52.
IVANOV Serguei
TMO
DNF
54.
DAVIS Scott
TMO
DNF
57.
KLIER Andreas
TMO
DNF
61.
BAUMANN Eric
TMO
DNF
62.
BURGHARDT Marcus
TMO
DNF
63.
LUDEWIG Jörg
TMO
DNF
64.
RABON Frantisek
TMO
DNF
68.
ELMIGER Martin
PHO
DNF
69.
GRABSCH Bert
PHO
DNF
70.
GUTIERREZ CATALUNA José Enrique
PHO
DNF
75.
MORABITO Steve
PHO
DNF
78.
RAST Grégory
PHO
DNF
79.
URWEIDER Sascha
PHO
DNF
83.
PAOLINI Luca
LIQ
DNF
85.
ALBASINI Michael
LIQ
DNF
86.
BACKSTEDT Magnus
LIQ
DNF
87.
CARLSTRÖM Kjell
LIQ
DNF
88.
COLLI Daniele
LIQ
DNF
89.
MILESI Marco
LIQ
DNF
92.
ANDRIOTTO Dario
LIQ
DNF
93.
MIHOLJEVIC Vladimir
LIQ
DNF
94.
QUINZIATO Manuel
LIQ
DNF
95.
LODA Nicola
LIQ
DNF
97.
SASTRE CANDIL Carlos
CSC
DNF
99.
LUTTENBERGER Peter
CSC
DNF
103.
GUSTOV Volodymir
CSC
DNF
104.
VOIGT Jens
CSC
DNF
105.
ZABRISKIE David
CSC
DNF
106.
LOMBARDI Giovanni
CSC
DNF
112.
PIEPOLI Leonardo
SDV
DNF
114.
DIONNE Charles
SDV
DNF
118.
LOBATO ELVIRA Ruben
SDV
DNF
120.
MAZUR Peter
SDV
DNF
122.
MORI Manuele
SDV
DNF
123.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SDV
DNF
124.
RICCO Riccardo
SDV
DNF
125.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
SDV
DNF
126.
ZARATE FERNANDEZ Carlos
SDV
DNF
128.
COBO ACEBO Juan Jose
SDV
DNF
129.
LAISEKA JAIO Roberto
EUS
DNF
130.
HERRERO LLORENTE David
EUS
DNF
132.
IRIZAR ARANBURU Markel
EUS
DNF
133.
URIBARRI Unai
EUS
DNF
134.
ARANAGA AZKUNE Andoni
EUS
DNF
135.
ALBIZURI ARANSOLO Beñat
EUS
DNF
136.
PENA IZA Aketza
EUS
DNF
137.
IRIONDO URANGA Iban
EUS
DNF
139.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
DNF
142.
ANTON HERNANDEZ Igor
EUS
DNF
146.
GATES Nick
DVL
DNF
147.
SANDERSON Nicolas
DVL
DNF
150.
DOCKX Bart
DVL
DNF
151.
VAN PETEGEM Peter
DVL
DNF
152.
VANSEVENANT Wim
DVL
DNF
153.
VOGELS Henk
DVL
DNF
154.
INGELS Nick
DVL
DNF
155.
KAISEN Olivier
DVL
DNF
156.
LEUKEMANS Björn
DVL
DNF
161.
MONTGOMERY Sven
GST
DNF
163.
RICH Michael
GST
DNF
166.
STRAUSS Marcel
GST
DNF
167.
WEGMANN Fabian
GST
DNF
168.
ZBERG Beat
GST
DNF
169.
ZBERG Marcus
GST
DNF
172.
HAUSSLER Heinrich
GST
DNF
180.
NAZON Jean-Patrick
A2R
DNF
181.
RIBLON Christophe
A2R
DNF
182.
DUPONT Hubert
A2R
DNF
186.
PLAZA MOLINA Ruben
ECV
DNF
189.
CHERRO MOLINA Javier
ECV
DNF
194.
CHUZHDA Oleg
ECV
DNF
197.
BLANCO RODRIGUEZ David
ECV
DNF
198.
CASAS GALLEGO Claudio José
ECV
DNF
203.
EDO ALSINA Angel
APV
DNF
204.
GUTIERREZ SANCHEZ Efrain
APV
DNF
206.
MARTINEZ PEREZ Francisco Jose
APV
DNF
207.
LARA RUIZ Francisco José
APV
DNF
212.
ORTEGA OCANA Manuel
APV
DNF
215.
SANCHEZ FERNANDEZ Mario
APV
DNF
220.
GONZALEZ CAPILLA Santos
MOL
DNF
221.
FERRIO LUQUE Jorge
MOL
DNF
223.
RODRIGUEZ HERNANDEZ Alexis
MOL
DNF
224.
BOX QUINTO Mario José
MOL
DNF
227.
PELLICER MATAS Francisco Tomas
MOL
DNF
229.
GARCIA BRAVO Julio
MOL
DNF
231.
DOMINGUEZ RODRIGUEZ Sergio
MOL
DNF
232.
TERUEL ROVIRA Eloy
MOL
DNF
233.
GUERRERO Alberto Benito
MOL
DNF
234.
CASERO MORENO Rafael
MOL
DNF
235.
BURGOS ROJO Nacor
REG
DNF
237.
DE SARRAGA Mario
REG
DNF
238.
KUDASHEV Denis
REG
DNF
241.
PELANEK Lubos
REG
DNF
244.
CASTILLO José Martinez
REG
DNF
245.
MORENO FERNANDEZ Daniel
REG
DNF
249.
MILAN JIMENEZ Diego
GNM
DNF
253.
MATA CABELLO Martin
GNM
DNF
254.
FERNANDEZ MORA Juan Carlos
GNM
DNF
259.
LÓPEZ MARÍN Juan Carlos
GNM
DNF
262.
BORISOV Vladislav
ODM
DNF
263.
VORGANOV Eduard
ODM
DNF
264.
TERENINE Ivan
ODM
DNF
266.
SELEDKOV Ivan
ODM
DNF
268.
VORONTSOV Denis
ODM
DNF
269.
KLYUEV Andrey
ODM
DNF
270.
KHATUNTSEV Alexander
ODM
DNF
271.
SHMIDT Alexey
ODM
DNF
272.
KOLESNIKOV Sergey
ODM
DNF
273.
VALYNIN Valerey
ODM
DNF
274.
KOVALEV Ivan
ODM
DNF
275.
KHATUNTSEV Vasily
ODM
DNF
278.
GALLEGO ARNAIZ Diego
VMC
DNF
280.
ABRIL MERINO Juan José
VMC
DNF
292.
GALPARSORO MARTINEZ Dionisio
KAI
DNF
294.
URTASUN PEREZ Pablo
KAI
DNF
298.
RUIZ DE LARRINAGA Javier
KAI
DNF
299.
LOPEZ GIL José Antonio
KAI
DNF
301.
CESAR VELOSO Gustavo
KAI
DNF
303.
GILMARTIN Ivan
KAI
DNF
312.
FÖRSTER Robert
GST
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika