Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Driedaagse West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classics
2004
(2.3)
Belgium / 5 Martxoa - 7 Martxoa
Edition: 2 (382.4 Km)
Winner:
BARTKO Robert
2003
2006
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Robert Bartko
GER
Jaan Kirsipuu
EST
Nick Nuyens
BEL
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
CAVAGNA Rémi
2017
VAN EMDEN Jos
2016
DE BIE Sean
2015
LAMPAERT Yves
2013
VANDEWALLE Kristof
2012
VERMOTE Julien
2011
SERGENT Jesse
2010
KEUKELEIRE Jens
2009
HOOGERLAND Johnny
2008
TRAKSEL Bobbie
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Etapa 2 >
Ichtegem
-
Ichtegem
7 Martxoa
/ 182.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:18:20
KIRSIPUU Jaan
Laisterketako Liderra
:
08:59:57
BARTKO Robert
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KIRSIPUU Jaan
A2R
04:18:20
2.
KEMNA Rudi
BGL
00:00:00
3.
CAPELLE Ludovic
LAN
00:00:00
4.
HAMMOND Roger
MRB
00:00:00
5.
VANLANDSCHOOT James
REB
00:00:00
6.
ENGOULVENT Jimmy
COF
00:00:00
7.
VAN DIJK Stefan
LOT
00:00:00
8.
HIEMSTRA Bert
CHO
00:00:00
9.
CLERC Aurélien
QSD
00:00:00
10.
RUSKYS Saulius
OKT
00:00:00
11.
DE WILDE Sjef
JVL
00:00:00
12.
O'BEE Kirk
NIC
00:00:00
13.
REINERINK Rik
CHO
00:00:00
14.
SENTJENS Roy
RAB
00:00:00
15.
PENCOLE Franck
OKT
00:00:00
16.
TOMBAK Janek
COF
00:00:00
17.
NUYENS Nick
QSD
00:00:00
18.
ABAKOUMOV Igor
CHO
00:00:00
19.
RENSHAW Mark
FDJ
00:00:00
20.
ARVESEN Kurt-Asle
CSC
00:00:00
47
Erretiratzeak
4.
INAUDI Nicolas
A2R
DNF
13.
DEKKERS Hans
RAB
DNF
16.
MUTSAARS Ronald
RAB
DNF
24.
KOERTS Jans
CHO
DNF
33.
METLUSHENKO Yuri
LAN
DNF
37.
VAITKUS Tomas
LAN
DNF
41.
DAVIDENKO Vassili
NIC
DNF
43.
MCKENZIE David
NIC
DNF
46.
WALTERS Mark
NIC
DNF
47.
ZAJICEK Phil
NIC
DNF
51.
SCHOONACKER Jehudi
VLA
DNF
53.
DEMEYERE Geoffrey
VLA
DNF
56.
VAN MECHELEN Wouter
VLA
DNF
57.
GILMORE Matthew
VLA
DNF
58.
WILLEMS Frederik
VLA
DNF
61.
DE NEEF Steven
JVL
DNF
63.
HOVELYNCK Kurt
JVL
DNF
66.
RENDERS Jens
JVL
DNF
68.
WIJNANDS Stefan
JVL
DNF
71.
DAY Ben
MRB
DNF
76.
THIJS Erwin
MRB
DNF
86.
VAN HECKE Preben
REB
DNF
92.
MCGEE Bradley
FDJ
DNF
95.
ROBIN Jean-Cyril
FDJ
DNF
106.
MONIER Damien
COF
DNF
107.
ROULSTON Hayden
COF
DNF
118.
BAK Lars Ytting
BGL
DNF
123.
GARRIDO LIMA José Antonio
QSD
DNF
126.
MERCADO MARTIN Juan Miguel
QSD
DNF
131.
CHRISTENSEN Bekim
CSC
DNF
136.
MICHAELSEN Lars
CSC
DNF
138.
VANDBORG Brian
CSC
DNF
143.
GATES Nick
LOT
DNF
154.
LEVECOT Benjamin
OKT
DNF
161.
KNEES Christian
WIE
DNF
163.
MÜLLER Martin
WIE
DNF
165.
PODLESCH Carsten
WIE
DNF
166.
SCHRÖDER Björn
WIE
DNF
171.
AVERIN Maxim
LOK
DNF
172.
ESKOV Nikita
LOK
DNF
173.
IGNATIEV Mikhail
LOK
DNF
174.
KLIMOV Serguei
LOK
DNF
175.
KULAKOV Sergei
LOK
DNF
176.
MINDLIN Anton
LOK
DNF
177.
SEROV Alexander
LOK
DNF
178.
TROUSSOV Nikolai
LOK
DNF
183.
DELIENS Youri
FLA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika