Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Euskal Bizikleta
2004
(2.1)
Spain / 2 Ekaina - 6 Ekaina
Edition: 14 (703.7 Km)
Winner:
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
2005
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Roberto Heras Hernandez
ESP
Edizioak
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2008
CAPECCHI Eros
2007
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
2006
GIL PEREZ Koldo
2005
JIMENEZ SANCHEZ Eladio
2004
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
2002
ZARRABEITIA URANGA Mikel
2001
DOMINGUEZ DOMINGUEZ Juan Carlos
2000
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
1999
ETXEBARRIA ALKORTA David
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4a
|
4b
|
5
Hurrengoa
Etapa 4a >
Bidegoian
-
Abadiño
5 Ekaina
/ 82.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:48:53
KONYSHEV Dmitri
Laisterketako Liderra
:
14:01:30
VICIOSO ARCOS Angel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KONYSHEV Dmitri
01:48:53
2.
DEL RIO ARTEAGA Ion
00:00:00
3.
MARTIN PERDIGUERO Miguel Angel
00:00:00
4.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
00:00:00
5.
GILI Marco
00:00:00
6.
ODRIOZOLA MUGARZA Jon
00:00:00
7.
EDO ALSINA Angel
00:00:00
8.
TOMI Giulio
00:00:00
9.
VAINSTEINS Romans
00:00:00
10.
PALUMBO Giuseppe
00:00:00
11.
VICIOSO ARCOS Angel
00:00:00
12.
SANTAMBROGIO Mauro
00:00:00
13.
HERNANDEZ GUTIERREZ Aitor
00:00:00
14.
MARTINEZ TRINIDAD José Alberto
00:00:00
15.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
00:00:00
16.
YUS KEREJETA Unai
00:00:00
17.
ETXEBARRIA ARANA Unai
00:00:00
18.
BALLAN Alessandro
00:00:00
19.
ARRIETA LUJAMBIO José Luis
00:00:00
20.
MAYOZ ECHEVERRIA Iban
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika