Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Euskal Bizikleta
2003
(2.1)
Spain / 4 Ekaina - 8 Ekaina
Edition: 13 (753.1 Km)
Winner:
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
2002
2004
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
José Antonio Pecharroman Fabian
ESP
Edizioak
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2008
CAPECCHI Eros
2007
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
2006
GIL PEREZ Koldo
2005
JIMENEZ SANCHEZ Eladio
2004
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
2002
ZARRABEITIA URANGA Mikel
2001
DOMINGUEZ DOMINGUEZ Juan Carlos
2000
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
1999
ETXEBARRIA ALKORTA David
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4a
|
4b
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Ispaster
-
Aizarnazabal
5 Ekaina
/ 167.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:15:44
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
(39.220 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
07:55:44
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
04:15:44
2.
DE LA FUENTE RASILLA David
00:00:57
3.
CASAGRANDE Francesco
00:00:57
4.
GUERINI Giuseppe
00:00:57
5.
MARTIN PERDIGUERO Miguel Angel
00:00:57
6.
BURGOS ROJO Nacor
00:00:57
7.
BELOKI DORRONSORO Joseba
00:00:57
8.
ODRIOZOLA MUGARZA Jon
00:00:57
9.
GARRIDO LIMA José Antonio
00:00:59
10.
ARRIETA LUJAMBIO José Luis
00:00:59
11.
BRUYLANDTS Dave
00:00:59
12.
LAISEKA JAIO Roberto
00:00:59
13.
DEL OLMO ZENDEGI Txema
00:00:59
14.
LOBATO ELVIRA Ruben
00:00:59
15.
KINTANA ZARATE Aitor
00:00:59
16.
LANDALUZE INTXAURRAGA Inigo
00:00:59
17.
LOPEZ Joaquin
00:00:59
18.
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
00:00:59
19.
ATIENZA URENDEZ Daniel
00:00:59
20.
OTERO GOMEZ Gustavo
00:00:59
8
Erretiratzeak
0.
DIAZ LOBATO Pedro
DNF
0.
GARCIA QUESADA Adolfo
DNF
0.
HUNDERTMARCK Kai
DNF
0.
KONYSHEV Dmitri
DNF
0.
L'HOIR Manu
DNF
0.
SASSONE Robert
DNF
0.
SCHAFFRATH Jan
DNF
0.
TESSIER Jean-Michel
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika