Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2006
(2.1)
Slovenia / 8 Ekaina - 11 Ekaina
Edition: 13 (711.0 Km)
Winner:
NOSE Tomasz
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tomasz Nose
SLO
Borut Bozic
SLO
Matej Gnezda
SLO
Robert Kiserlovski
CRO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Grosuplje
-
Novo mesto
11 Ekaina
/ 156.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:59:18
BOZIC Borut
Laisterketako Liderra
:
18:11:10
NOSE Tomasz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOZIC Borut
PER
03:59:18
2.
GAVAZZI Mattia
AMO
00:00:00
3.
AUG Andrus
ASA
00:00:00
4.
MERVAR Bostjan
PER
00:00:00
5.
MARCATO Marco
AGC
00:00:00
6.
KLEMENCIC Zoran
ADR
00:00:00
7.
AREKEEV Alexandr
ASA
00:00:00
8.
ZRIMSEK Jure
ASA
00:00:00
9.
CALLEGARIN Daniele
AGC
00:00:00
10.
CUCINOTTA Claudio
TEN
00:00:00
11.
STRGAR Matic
RAR
00:00:00
12.
SERRI Eddy
MIE
00:00:00
13.
BOLE Grega
SAK
00:00:00
14.
FALTYNEK Jan
PSK
00:00:00
15.
OREGGIA Marco
NAUT
00:00:00
16.
HOLLER Mario
NAUT
00:00:00
17.
STANGELJ Gorazd
LAM
00:00:00
18.
BERTOLINI Bruno
ADR
00:00:00
19.
SANTAMBROGIO Mauro
LAM
00:00:00
20.
MUGERLI Matej
LIQ
00:00:00
3
Erretiratzeak
75.
MURRO Christian
TEN
DNF
104.
FORNACIARI Paolo
LAM
DNF
133.
LEOPOLD Hans-Jörg
NAUT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika