Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Aude Cycliste Féminin
2005
(2.1)
France / 13 Maiatza - 23 Maiatza
Edition: 21 (788.5 Km)
Winner:
NEBEN Amber
2004
2006
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Amber Neben
USA
Oenone Wood
AUS
Svetlana Stolbova - Bubnenkova
RUS
Theresa Senff
GER
Edizioak
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2010
POOLEY Emma
2009
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2008
LJUNGSKOG Susanne
2007
LJUNGSKOG Susanne
2006
NEBEN Amber
2005
NEBEN Amber
2004
WORRACK Trixi
2003
ARNDT Judith
2002
ARNDT Judith
2001
BESSETTE Lyne
0
|
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 0 >
Gruissan
-
Gruissan
13 Maiatza
/ 3.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:04:57
SOEDER Christiane
Laisterketako Liderra
:
00:04:57
SOEDER Christiane
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOEDER Christiane
00:04:57
2.
THÜRIG Karin
00:00:02
3.
GILLETT SAFE Amy
00:00:09
4.
RHODES Alexis
00:00:09
5.
ARMSTRONG Kristin
00:00:13
6.
KLEINMANN Larissa
00:00:14
7.
CARRIGAN Sara
00:00:16
8.
MELCHERS-VAN POPPEL Mirjam
00:00:15
9.
WOOD Oenone
00:00:16
10.
PITEL Edwige
00:00:16
11.
PUCINSKAITE Edita
00:00:17
12.
VISSER Adrie
00:00:18
13.
LJUNGSKOG Susanne
00:00:18
14.
GUNNEWIJK Loes
00:00:18
15.
WORRACK Trixi
00:00:19
16.
DOPPMANN Priska
00:00:19
17.
BRUCKNER BALDWIN Kimberly
00:00:20
18.
SANDIG Madeleine
00:00:20
19.
YAXLEY Louise
00:00:20
20.
NEBEN Amber
00:00:21
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika