Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2007
(2.1)
Slovenia / 12 Ekaina - 16 Ekaina
Edition: 14 (833.0 Km)
Winner:
NOSE Tomasz
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tomasz Nose
SLO
Vincenzo Nibali
ITA
Gasper Svab
SLO
Simon Spilak
SLO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Kranjska Gora
-
Trbiz - Vrsic
15 Ekaina
/ 160.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:14:45
NIBALI Vincenzo
(37.684 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
17:03:06
NOSE Tomasz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NIBALI Vincenzo
LIQ
04:14:45
2.
NOSE Tomasz
ADR
00:00:02
3.
SPILAK Simon
ADR
00:00:59
4.
NOE' Andrea
LIQ
00:00:59
5.
KREUZIGER Roman
LIQ
00:01:21
6.
CARUSO Giampaolo
LAM
00:01:34
7.
KVASINA Matija
PER
00:01:45
8.
MAISTO Massimiliano
OTC
00:01:55
9.
GENTILI Massimiliano
AUR
00:02:43
10.
GOLCER Jure
TEN
00:02:55
11.
MUTO Pasquale
MIE
00:03:20
12.
MAHORIC Mitja
PER
00:03:23
13.
MASCIARELLI Francesco
ASA
00:03:32
14.
STARE Matej
PER
00:03:37
15.
PIDGORNYY Ruslan
TEN
00:03:37
16.
CATALDO Dario
LIQ
00:03:45
17.
STANGELJ Gorazd
LAM
00:03:53
18.
GIUNTI Massimo
MIE
00:03:53
19.
DE MATTIS Micula
TEN
00:04:01
20.
GAZVODA Gregor
PER
00:04:07
9
Erretiratzeak
14.
SALERNO Cristiano
TEN
DNF
15.
BERTUOLA Alessandro
TEN
DNF
28.
GIALLORENZO Mariano
MIE
DNF
68.
DONATI Alessandro
ASA
DNF
82.
DI LORENZO Alberto
OTC
DNF
87.
SIGNEGO Alessio
OTC
DNF
101.
MARES Martin
PSK
DNF
133.
GNEZDA Matej
RAR
DNF
144.
PIERFELICI Luca
AUR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika