Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-pas-de-Calais
2008
(2.HC)
(4 Jours de Dunkerque)
France / 6 Maiatza - 11 Maiatza
Edition: 54 (1073.0 Km)
Winner:
AUGE Stéphane
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Stéphane Auge
FRA
Jose Joaquin Rojas Gil
ESP
Leonardo Scarselli
ITA
Clément Lhotellerie
FRA
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Dunkerque
-
Roost Warendin
6 Maiatza
/ 179.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:39
AUGE Stéphane
(40.673 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
04:24:21
AUGE Stéphane
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AUGE Stéphane
COF
04:24:39
2.
LHOTELLERIE Clément
SKS
00:00:01
3.
SIEDLER Sebastian
SKS
00:02:36
4.
RENSHAW Mark
C.A
00:02:36
5.
STEEGMANS Gert
QST
00:02:36
6.
ROELANDTS Jurgen
SIL
00:02:36
7.
BONNET William
C.A
00:02:36
8.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:02:36
9.
DRUJON Mathieu
GCE
00:02:36
10.
MEERSMAN Gianni
FDJ
00:02:36
11.
NAZON Jean-Patrick
ALM
00:02:36
12.
CIOLEK Gerald
THR
00:02:36
13.
DEHAES Kenny
TSV
00:02:36
14.
MARTIAS Rony
BTL
00:02:36
15.
VIGANO Davide
QST
00:02:36
16.
SENTJENS Roy
SIL
00:02:36
17.
HAMMOND Roger
THR
00:02:36
18.
COYOT Arnaud
GCE
00:02:36
19.
MOUCHERAUD Paul
RLM
00:02:36
20.
MONNERAIS Cyrille
FDJ
00:02:36
3
Erretiratzeak
34.
BRESCHEL Matti
CSC
DNF
43.
CARRARA Matteo
QST
DNF
128.
VAN HUMMEL Kenny Robert
SKS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika