Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Lombarda-Memorial Adriano Rodoni
2008
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 1 Apirila - 6 Apirila
Edition: 38 (877.3 Km)
Winner:
DI LUCA Danilo
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Danilo Di Luca
ITA
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Flero
-
Flero
5 Apirila
/ 163.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:56:12
SAMOILAU Branislau
Laisterketako Liderra
:
16:35:09
DI LUCA Danilo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SAMOILAU Branislau
ASA
03:56:12
2.
DI LUCA Danilo
LPR
00:00:23
3.
GIUNTI Massimo
MIE
00:00:23
4.
VRECER Robert
RAR
00:00:23
5.
CONTRINI Daniele
TCS
00:00:23
6.
OSELLA Marco
GAP
00:00:23
7.
KAIRELIS Dainius
FLM
00:00:23
8.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:23
9.
CODOL Massimo
ASA
00:00:23
10.
RATTI Eddy
NEP
00:00:23
11.
SAVOLDELLI Paolo
LPR
00:00:23
12.
OCHOA Carlos José
SDA
00:00:23
13.
PIETROPOLLI Daniele
LPR
00:00:23
14.
SPADI Manuele
IOP
00:01:24
15.
VAN WINDEN Dennis
RB3
00:01:24
16.
RANDIN Michael
HAD
00:01:24
17.
MARCZYNSKI Tomasz
FLM
00:01:24
18.
KOHUT Seweryn Zenon
AMO
00:01:24
19.
FUMAGALLI Cristiano
FLM
00:01:24
20.
HONCHAR Serhiy
GAP
00:01:24
6
Erretiratzeak
41.
AULAS Alexandre
ASY
DNF
54.
RAMIREZ BERNAL Jame
CZP
DNF
72.
CICCARESE Fabio
IOP
DNS
74.
FANELLI Ivan
IOP
DNF
93.
CZAJKOWSKI Daniel
DHL
DNF
186.
OCHOA QUINTERO Richard
SDA
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika