Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Rothaus Regio-Tour
2008
(2.1)
(Rothaus Regio-Tour International)
Germany / 20 Abuztua - 24 Abuztua
Edition: 24 (697.6 Km)
Winner:
SCHRÖDER Björn
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Schröder Björn
GER
Schröder Björn
GER
Mauricio Alberto Ardila Cano
COL
Andrei Kunitski
BLR
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
PFEIFER Ron
2008
SCHRÖDER Björn
2007
DUENAS NEVADO Moises
2006
KLÖDEN Andreas
2005
SIJMENS Nico
2004
VINOKOUROV Alexandre
2003
GUSTOV Volodymir
2002
BROCHARD Laurent
2001
HALGAND Patrice
2000
SIMEONI Filippo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Lutterbach (Fra)
-
Soultz (Fra)
21 Abuztua
/ 181.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:50:56
KLEMME Dominic
(43.310 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
07:33:53
VAZQUEZ HUESO Manuel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KLEMME Dominic
3CG
03:50:56
2.
RADOCHLA Steffen
ELK
00:00:00
3.
CUCINOTTA Claudio
LPR
00:00:00
4.
PAOLINI Luca
ASA
00:00:00
5.
SCHRÖDER Björn
MRM
00:00:00
6.
ELTINK Theo
RAB
00:00:00
7.
MARTENS Paul
RAB
00:00:00
8.
DEGENKOLB John
00:00:00
9.
FOTHEN Markus
GST
00:00:00
10.
DE WAELE Bert
LAN
00:00:00
11.
FROHLINGER Johannes
GST
00:00:00
12.
DIDIER Laurent
TRS
00:00:00
13.
VAZQUEZ HUESO Manuel
GNM
00:00:00
14.
NIERMANN Grischa
RAB
00:00:00
15.
FIRSANOV Serguei
RBR
00:00:00
16.
WEENING Pieter
RAB
00:00:00
17.
NORDHAUG Lars Petter
TMB
00:00:00
18.
ARDILA CANO Mauricio Alberto
RAB
00:00:00
19.
KUNITSKI Andrei
ASA
00:00:00
20.
NEIRYNCK Kevin
LAN
00:00:00
1
Erretiratzeak
53.
TERUEL ROVIRA Eloy
GNM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika