Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Georgia
2008
(2.HC)
United States / 21 Apirila - 27 Apirila
Edition: 6 (952.3 Km)
Winner:
SIUTSOU Kanstantsin
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Kanstantsin Siutsou
BLR
Gregory Henderson
NZL
Jason Mccartney
USA
Lowe Trent
AUS
Edizioak
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2008
SIUTSOU Kanstantsin
2007
BRAJKOVIC Janez
2006
LANDIS Floyd
2005
DANIELSON Tom
2004
ARMSTRONG Lance
2003
HORNER Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Atlanta
-
Atlanta
27 Apirila
/ 100.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:23:53
HENDERSON Gregory
Laisterketako Liderra
:
22:44:44
SIUTSOU Kanstantsin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HENDERSON Gregory
THR
02:23:53
2.
HAEDO Juan José
CSC
00:00:00
3.
PINFOLD Andrew
SYM
00:00:00
4.
RODRIGUEZ Fred
RRC
00:00:00
5.
GREIPEL André
THR
00:00:00
6.
FARRAR Tyler
TSL
00:00:00
7.
GATTO Oscar
GST
00:00:00
8.
TOLLESON Taylor
BMC
00:00:00
9.
SANDERSON Nicolas
JBC
00:00:00
10.
KEMPS Aaron
AST
00:00:00
11.
LUND Anders
CSC
00:00:00
12.
ENGLAND Richard
BPC
00:00:00
13.
HORNER Christopher
AST
00:00:00
14.
ALDAPE CHAVEZ Moises
TT1
00:00:00
15.
LEIPHEIMER Levi
AST
00:00:00
16.
LILL Darren
BMC
00:00:00
17.
FOTHEN Thomas
GST
00:00:00
18.
FÖRSTER Robert
GST
00:00:00
19.
BLAUDZUN Michael
CSC
00:00:00
20.
SIUTSOU Kanstantsin
THR
00:00:00
8
Erretiratzeak
35.
LANG Sebastian
GST
DNF
55.
LIU Yilin
MPC
DNF
76.
SAYERS Mike
BMC
DNF
81.
JACQUES-MAYNES Ben
BPC
DNF
82.
ZIRBEL Tom
BPC
DNF
104.
DOMINGUEZ Ivan
TUP
DNF
141.
BOTERO ECHEVERRY Santiago
RRC
DNF
147.
LEO GRANDE Kayle
RRC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika