Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno-Adriatico
2008
(2.HC)
(Tirreno - Adriatico)
Italy / 12 Martxoa - 18 Martxoa
Edition: 43 (1119.0 Km)
Winner:
CANCELLARA Fabian
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Fabian Cancellara
SUI
Oscar Freire Gomez
ESP
Lloyd Mondory
FRA
Löfkvist Thomas
SWE
Tweets by @TirrenAdriatico
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Civitanova Marche
-
Castelfidardo
17 Martxoa
/ 196.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:46:44
FREIRE GOMEZ Oscar
(41.013 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
23:17:31
CANCELLARA Fabian
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FREIRE GOMEZ Oscar
RAB
04:46:44
2.
POZZATO Filippo
LIQ
00:00:00
3.
DI LUCA Danilo
LPR
00:00:00
4.
VISCONTI Giovanni
QST
00:00:00
5.
VALJAVEC Tadej
ALM
00:00:00
6.
LÖFKVIST Thomas
THR
00:00:00
7.
SELLA Emanuele
CSF
00:00:00
8.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
SDA
00:00:00
9.
AXELSSON Niklas
SDA
00:00:00
10.
FOTHEN Markus
GST
00:00:00
11.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
GCE
00:00:00
12.
STUBBE Tom
FDJ
00:00:00
13.
CANCELLARA Fabian
CSC
00:00:00
14.
HESJEDAL Ryder
TSL
00:00:00
15.
DEVENYNS Dries
SIL
00:00:00
16.
LANGEVELD Sebastian
RAB
00:00:00
17.
LARSSON Gustav Erik
CSC
00:00:00
18.
GASPAROTTO Enrico
BAR
00:00:00
19.
VILA ERRANDONEA Francisco Javier
LAM
00:00:00
20.
BALLAN Alessandro
LAM
00:00:00
1
Erretiratzeak
103.
GERDEMANN Linus
THR
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika