Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Normandie
2009
(2.2)
France / 23 Martxoa - 29 Martxoa
Edition: 29 (1086.7 Km)
Winner:
SCHMITZ Bram
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Bram Schmitz
NED
Bram Schmitz
NED
Cumont Gaylord
FRA
Cusin Rémi
FRA
Tweets by @TourDeNormandie
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
FORFANG Ole
2018
STEWART Thomas
2017
DELAPLACE Anthony
2016
PLANCKAERT Baptiste
2015
CLAEYS Dimitri
2014
KÜNG Stefan
2013
DILLIER Silvan
2012
COUSIN Jerome
2011
BLAIN Alexandre
2010
VAN ZANDBEEK Ronan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3a >
Forges-les-Eaux
-
Grand-Couronne
25 Martxoa
/ 84.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:06:17
VAN POPPEL Boy
Laisterketako Liderra
:
07:01:45
SCHMITZ Bram
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN POPPEL Boy
02:06:17
2.
BACQUET Fabien
02:06:17
3.
BONSERGENT Stéphane
02:06:17
4.
VACHON Florian
02:06:17
5.
SCHMITZ Bram
02:06:17
6.
VANMARCKE Ken
02:06:17
6.
BELKA Mathias
02:06:17
6.
WIERSMA Jeffrey
02:06:17
6.
REIHS Michael
02:06:17
6.
TRONBORG KRISTENSEN Michael
02:06:17
6.
VAN STAEYEN Michael
02:06:17
6.
CHEDHOMME Morgan
02:06:17
6.
JALABERT Nicolas
02:06:17
6.
JOUANNO Nicolas
02:06:17
6.
PEDERSEN Martin
02:06:17
6.
GRUNDER Martin
02:06:17
6.
LALOUETTE Kevin
02:06:17
6.
SCHAFER Stefan
02:06:17
6.
HOUSE Kristian
02:06:17
6.
NORDHAUG Lars Petter
02:06:17
7
Erretiratzeak
0.
GALLOPIN Tony
0.
JØRGENSEN René
0.
KOMKOV Daniil
0.
MIRONOV Alexander
0.
MOUCHERAUD Paul
0.
RAGOT Vincent
0.
SARAMOTINS Aleksejs
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika