Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Lombarda by Berganasca
2009
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 31 Martxoa - 5 Apirila
Edition: 39 (816.6 Km)
Winner:
PIETROPOLLI Daniele
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daniele Pietropolli
ITA
Luca Paolini
ITA
Soler Mauricio
COL
Ben Hermans
BEL
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
Vertova
-
Vertova
3 Apirila
/ 183.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
PETACCHI Alessandro
Laisterketako Liderra
:
12:05:31
PETACCHI Alessandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PETACCHI Alessandro
LPR
00:00:00
2.
PAOLINI Luca
ASA
00:00:00
3.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ASY
00:00:00
4.
CLARKE Simon
AMI
00:00:00
5.
CARRARA Matteo
VAC
00:00:00
6.
REBELLIN Davide
SDA
00:00:00
7.
VORGANOV Eduard
XGZ
00:00:00
8.
MARCATO Marco
VAC
00:00:00
9.
KREDER Michel
RB3
00:00:00
10.
CALLEGARIN Daniele
CZP
00:00:00
11.
DIETZIKER Andreas
VBG
00:00:00
12.
BAKELANTS Jan
TSV
00:00:00
13.
DI LUCA Danilo
LPR
00:00:00
14.
RODRIGUEZ Jackson
SDA
00:00:00
15.
GIUNTI Massimo
MIE
00:00:00
16.
MAMOS Philipp
AMO
00:00:00
17.
ESKOV Nikita
KAT
00:00:00
18.
BALIANI Fortunato
CSF
00:00:00
19.
THURAU Bjorn
ELK
00:00:00
20.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
8
Erretiratzeak
11.
NAPOLITANO Danilo
KAT
DNS
60.
STARZENGRUBER Harald
ELK
DNF
130.
KOCJAN Jure
ASY
DNF
147.
UTAR Urmo
KCT
DNF
176.
KHATUNTSEV Vasily
MOW
DNF
177.
KLYUEV Andrey
MOW
DNF
178.
LIKHACHEV Vladimir
MOW
DNS
179.
BARANOV Kirill
MOW
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika