Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista Asturias Julio Alvarez Mendo
2009
(2.1)
(Vuelta Ciclista Asturias)
Spain / 28 Apirila - 2 Maiatza
Edition: 53 (799.7 Km)
Winner:
MANCEBO PEREZ Francisco
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Francisco Mancebo Perez
ESP
Samuel Sanchez Gonzalez
ESP
Brice Feillu
FRA
1
Fans
Espumeru
Tweets by @vueltasturias
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1957
1956
1955
1954
1953
1950
1947
1928
1927
1926
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2021
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
CARAPAZ Richard
2018
CARAPAZ Richard
2017
ALARCON GARCIA Raul
2016
CARTHY Hugh
2015
ANTON HERNANDEZ Igor
2013
TXURRUKA ANSOLA Amets
2012
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
2011
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3a >
Gijón
-
Avilés
30 Apirila
/ 88.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:05:13
BOLE Grega
Laisterketako Liderra
:
09:50:44
MACHADO Tiago
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOLE Grega
AMI
02:05:13
2.
GAZTANAGA ECHEVERRIA Mikel
MCO
02:05:13
3.
VIGANO Davide
FUJ
02:05:13
4.
CASTANO PANADERO Carlos
XGZ
02:05:13
5.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
VMC
02:05:13
6.
PEREZ FERNANDEZ Santiago
MAD
02:05:13
7.
CAETHOVEN Steven
AGR
02:05:13
8.
RODRIGUEZ Fred
RRC
02:05:13
9.
LAFUENTE Andoni
EUS
02:05:13
10.
VICIOSO ARCOS Angel
ACA
02:05:13
11.
PRADES REVERTE Eduard
NESP
02:05:13
12.
SEVILLA RIBERA Oscar
RRC
02:05:13
13.
SELVAGGI Mirko
AMI
02:05:13
14.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
LES
02:05:13
15.
ANIA GONZALEZ Daniel
NESP
02:05:13
16.
CUSIN Rémi
AGR
02:05:13
17.
ARANZAZU ESCOBAR William
BOY
02:05:13
18.
VAN VOOREN Steven
SKT
02:05:13
19.
EECKHOUT Nico
SKT
02:05:13
20.
LAURENT Christophe
AGR
02:05:13
3
Erretiratzeak
102.
O'BRIEN Paidi
SKT
DNF
105.
CASSIDY Mark
SKT
DNF
146.
VIGIL VIDAL Andrés
NESP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika