Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Trophée International
1998
(CDM)
France / 9 Augustus
(122.0 Km)
Winner:
CAPPELLOTTO Alessandra
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Klassementwinnaars
Cappellotto Alessandra
ITA
Edities
1998
Laatste Winnaars
Palmares >>
1998
CAPPELLOTTO Alessandra
Le Chapelle St Ursin
-
St Amand Monrond
9 Augustus
/ 122.80 kilometer
Etappewinnaar
:
03:11:20
CAPPELLOTTO Alessandra
(38.509 km/hr)
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAPPELLOTTO Alessandra
ADO
03:11:20
2.
MARSAL Catherine
00:00:00
3.
ZILIUTE Diana
NLTU
00:00:00
4.
PUCINSKAITE Edita
NLTU
00:00:00
5.
VAN ROOY-VINK Elisabeth
NNED
00:00:00
6.
BANDINI Monica
EDI
00:00:00
7.
POLIKEVICIUTE Rasa
EBL
00:00:00
8.
JACKSON Linda
00:00:00
9.
SUNDSTEDT Pia
00:00:00
10.
LUPERINI Fabiana
00:00:00
11.
TARRARAN Maira
EDI
00:00:00
12.
ROSSNER Petra
00:00:00
13.
BLISS-LIVINGSTON Karen
SAT
00:01:22
14.
PREGNOLATO Gabriella
00:01:22
15.
NICOLOSO VERGER Isabelle
00:01:22
16.
MILLWARD-WILSON Anna
NAUS
00:01:22
17.
LE FLOCH Magali
00:01:22
18.
LONGO-CIPRELLI Jeannie
00:01:22
19.
POLIKEVICIUTE Jolanta
EBL
00:01:22
20.
CHEVANNE BRUNEL Elisabeth
00:01:22
40
Uitvallers
15.
WANG Weiping
NCHN
DNS
16.
JIANG Yanxia
NCHN
DNF
22.
GENSHEIMER Evi
DNF
23.
LEHMAN Estelle
DNS
25.
MOCHEL Marie Eve
DNF
26.
RIEDLE Sylvie
DNF
35.
SCRYMGEOUR Kristy
NAUS
DNF
42.
CATO Katherine
MIC
DNF
52.
BISHOP Rebecca
DNF
55.
PRIDHAM Cherie
DNF
63.
GOROSTEGUI Chantal
EBL
DNF
65.
TRIABAITE Liuda
EBL
DNF
73.
WILSON Joan
DNF
104.
HASCHKE Romy
NGER
DNF
106.
WICHMANN Anke
NGER
DNF
112.
BOYDEN Sally
NGBR
DNF
114.
JONES Louise
NGBR
DNF
116.
SZUBRYCHT Melanie
NGBR
DNF
121.
VALEN Monica
NNOR
DNF
123.
FLATAAS Solrun
NNOR
DNF
124.
KOSTÖL Ragnhild
NNOR
DNF
133.
KUNZ Elfi
DNF
134.
SÖLLNER Birgit
DNF
135.
IOUGANIOUK Natalia
DNF
136.
ZOLLER Silvia
DNF
141.
CHAUVIERE Emmanuelle
DNF
142.
GENTIEU Sabine
DNF
145.
OURTHIAGUE Valérie
DNF
146.
SIMPORE Maimonata
DNF
153.
EMERY Elizabeth
SAT
DNF
173.
GAUTHIER Martine
DNF
174.
LAROY Lory
DNF
202.
BRÄNDLI Nicole
ADO
DNF
203.
HOHLFELD Vera
ADO
DNF
214.
MARRENS Florence
DNF
215.
MONCASSIN PRIME Cathy
DNF
216.
PRIOR Sévérine
DNF
225.
KRAUER Sandra
DNF
233.
JORGENS Ditte Richardt
NDEN
DNF
234.
SCHMIDT Lotte
NDEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken