Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria
2009
(2.HC)
Austria / 5 Uztaila - 12 Uztaila
Edition: 61 (1204.4 Km)
Winner:
ALBASINI Michael
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Michael Albasini
SUI
André Greipel
GER
Leonardo Bertagnolli
ITA
Tweets by @tourofaustria
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
HERMANS Ben
2017
DENIFL Stefan
2016
HIRT Jan
2015
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
2014
KENNAUGH Peter
2013
ZOIDL Riccardo
2012
FUGLSANG Jakob
2011
KESSIAKOFF Fredrik
2010
RICCO Riccardo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 3 >
Kitzbühel
-
Prägraten
7 Uztaila
/ 183.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:04:56
WEENING Pieter
Laisterketako Liderra
:
12:38:27
ALBASINI Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WEENING Pieter
RAB
05:04:56
2.
BERTAGNOLLI Leonardo
SDA
05:05:00
3.
SAMOILAU Branislau
QST
05:05:12
4.
ALBASINI Michael
THR
05:05:13
5.
REDA Francesco
QST
05:05:14
6.
CARUSO Giampaolo
FLM
05:05:15
7.
PETERSON Thomas
GRM
05:05:20
8.
SEELDRAEYERS Kevin
QST
05:05:20
9.
TANKINK Bram
RAB
05:05:20
10.
KISERLOVSKI Robert
FUJ
05:05:20
11.
DENIFL Stefan
ELK
05:05:24
12.
PIDGORNYY Ruslan
ISD
05:05:29
13.
GENTILI Massimiliano
FLM
05:07:23
14.
DUGGAN Timothy
GRM
05:07:23
15.
BRANDLE Matthias
ELK
05:07:23
16.
TUFT Svein
GRM
05:07:23
17.
VANENDERT Jelle
SIL
05:07:27
18.
PRONI Alessandro
ISD
05:09:00
19.
KLIMOV Serguei
KAT
05:09:00
20.
KESSIAKOFF Fredrik
FUJ
05:09:00
6
Erretiratzeak
31.
ELIJZEN Michiel
SIL
DNF
76.
PATOUR Kilian
GRM
DNF
83.
FLEEMAN Daniel
CTT
DNF
94.
CELLI Luca
SDA
DNS
132.
ECHARRI MARIN Javier
MCO
DNF
156.
THURAU Bjorn
ELK
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika