Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Ireland
2009
(2.1)
Ireland / 21 Abuztua - 23 Abuztua
Edition: 3 (576.0 Km)
Winner:
DOWNING Russel
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Russel Downing
GBR
Russel Downing
GBR
Matthew Wilson
AUS
Matti Breschel
DEN
Edizioak
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
DOWNING Russel
2008
PINOTTI Marco
2007
VANDENBERGH Stijn
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Bantry
-
Cork City
23 Abuztua
/ 184.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:10
NORDHAUG Lars Petter
Laisterketako Liderra
:
14:18:03
DOWNING Russel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NORDHAUG Lars Petter
TMB
04:00:10
2.
DOWNING Russel
CTV
00:00:00
3.
BRESCHEL Matti
SAX
00:00:33
4.
LEWIS Craig
THR
00:00:33
5.
KOLOBNEV Alexandr
SAX
00:00:33
6.
FRANK Mathias
BMC
00:00:33
7.
KRUIJSWIJK Steven
RB3
00:00:33
8.
PINOTTI Marco
THR
00:00:33
9.
KROON Karsten
SAX
00:00:33
10.
KOSTYUK Denys
ISD
00:00:33
11.
FUGLSANG Jakob
SAX
00:00:42
12.
HOUSE Kristian
RCR
00:00:51
13.
MCCARTNEY Jason
SAX
00:00:51
14.
GRIVKO Andriy
ISD
00:00:51
15.
STALDER Florian
BMC
00:00:51
16.
DEIGNAN Philip
CTT
00:00:51
17.
RUBIERA VIGIL José Luis
AST
00:00:51
18.
SCHÄR Michael
AST
00:01:02
19.
APPOLLONIO Davide
CTT
00:01:07
20.
VAN HEERDEN Christoff
MTN
00:01:07
57
Erretiratzeak
2.
CAVENDISH Mark
THR
DNF
3.
EISEL Bernhard
THR
DNF
6.
REYNES MIMO Vicente
THR
DNF
7.
POSSONI Morris
THR
DNF
11.
ARMSTRONG Lance
AST
DNF
12.
BRAJKOVIC Janez
AST
DNF
13.
HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
AST
DNF
15.
POPOVYCH Yaroslav
AST
DNF
17.
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
AST
DNF
35.
HUNT Jeremy
CTT
DNF
36.
LLOYD Daniel
CTT
DNF
37.
REIMER Martin
CTT
DNF
41.
MCCANN David
NIRL
DNF
44.
LAVERY Philip
NIRL
DNF
47.
IRVINE Martyn
NIRL
DNF
52.
ABAKOUMOV Igor
ISD
DNF
56.
HUZARSKI Bartosz
ISD
DNF
62.
LISABETH Kenny
SKT
DNF
63.
CASSIDY Mark
SKT
DNF
64.
MC LAUGHLIN Ronan
SKT
DNF
65.
PEETERS Jef
SKT
DNF
67.
DE SCHROODER Benny
SKT
DNF
73.
LAPTHORNE Darren
RCR
DNF
74.
SOUTHAM Tom
RCR
DNF
75.
RICHARDSON Simon
RCR
DNF
76.
CRAVEN Dan
RCR
DNF
77.
DOWNING Dean
RCR
DNF
81.
CREED Michael
TT1
DNF
82.
HANSON Ken
TT1
DNS
83.
MILNE Shawn
TT1
DNF
84.
KOBZARENKO Valery
TT1
DNF
85.
ILESIC Aldo Ino
TT1
DNF
87.
CALABRIA Fabio
TT1
DNF
93.
BRIGGS Graham
CTV
DNF
94.
SAMPSON James
CTV
DNF
97.
ROCHE Andrew
CTV
DNF
102.
FREI Thomas
BMC
DNF
103.
STEWART Jackson
BMC
DNF
105.
KOHLER Martin
BMC
DNF
111.
BOBRIDGE Jack
DNF
112.
HOWARD Leigh
DNF
113.
MEYER Travis
DNF
114.
MATTHEWS Michael
DNF
116.
WALKER Nicholas
DNF
122.
WILMAN Frederik
TMB
DNF
124.
VOLD Svein Erik
TMB
DNF
127.
LAENGEN Vegard Stake
TMB
DNF
131.
BOL Jetse
RB3
DNF
132.
KEIZER Martijn
RB3
DNF
135.
VAN STAEYEN Michael
RB3
DNF
136.
VAN WINDEN Dennis
RB3
DNF
137.
VRIJMOED Maurice
RB3
DNF
142.
THOMSON Jay Robert
MTN
DNF
145.
POTGIETER Bradley
MTN
DNF
146.
NIYONSHUTI Adrien
MTN
DNF
151.
HAYLES Robert
HAF
DNF
155.
TENNANT Andrew
HAF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika