Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Cinturó de l'Empordà
2009
(2.2)
Spain / 2 Urria - 4 Urria
Edition: 10 (457.0 Km)
Winner:
VENTOSO ALBERDI Francisco José
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Francisco José Ventoso Alberdi
ESP
Francisco José Ventoso Alberdi
ESP
Giuseppe Muraglia
ITA
Romain Sicard
EUS
Edizioak
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2011
VOSS Paul
2010
HERRADA LOPEZ José
2009
VENTOSO ALBERDI Francisco José
2008
ZANASCA Luca
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Empuriabrava
-
Figueres
4 Urria
/ 145.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:39:50
SELLA Emanuele
Laisterketako Liderra
:
11:23:39
VENTOSO ALBERDI Francisco José
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SELLA Emanuele
03:39:50
2.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
00:00:00
3.
SICARD Romain
00:00:00
4.
ZUGASTI ARRESE Ibon
00:00:00
5.
GARCIA DE MATEOS RUBIO Raúl
00:00:28
6.
RODRIGUEZ Rafael
00:00:32
7.
TERWEDUWE Kenny
00:00:32
8.
CALLEGARIN Daniele
00:00:32
9.
SHCHEBELIN Alexey
00:00:32
10.
GENIEZ Alexandre
00:00:32
11.
PUZANOV Dmitri
00:00:32
12.
TORRELA Francisco
00:00:32
13.
RYBAKOV Alexander
00:00:32
14.
CHERNETSKII Sergei
00:00:32
15.
PARDILLA BELLON Sergio
00:00:32
16.
MINGUEZ AYALA Miguel
00:00:32
17.
ROVIRA POUS Jaume
00:00:32
18.
ANDRZEJ Karol
00:01:06
19.
VAN DYCK Niels
00:01:10
20.
PARRA INIESTA Jose Esteban
00:01:12
13
Erretiratzeak
0.
AGUILAR José
0.
BLAZQUEZ Andoni
0.
FERNANDEZ CASASOLA Airan
0.
GARCIA AMBROA Ricardo
0.
GOUROV Maxim
0.
GRAU Oscar
0.
HERNANDEZ Alexis Rodriguez
0.
KROL Artur
0.
LANDA MEANA Mikel
0.
ORTEGA Joaquin
0.
PRADES REVERTE Eduard
0.
URAIN EPELDE Benat
0.
ZANASCA Luca
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika