Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Mexico Telmex
2010
(2.2)
(Vuelta Mexico)
Mexico / 18 Apirila - 25 Apirila
(1084.0 Km)
Winner:
SEVILLA RIBERA Oscar
2009
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Oscar Sevilla Ribera
ESP
Florencio Ramos Torres
MEX
Torres Agudelo Rodolfo Andres
COL
Aguirre Jose Ramon
MEX
Tweets by @vueltamexico
Edizioak
2015
2014
2012
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2015
COLORADO HERNANDEZ Francisco Jarley
2014
VILLEGAS CARDONA Juan Pablo
2012
SEVILLA RIBERA Oscar
2010
SEVILLA RIBERA Oscar
2009
RODRIGUEZ Jackson
2008
CHADWICK Glen Alan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 6 >
Cuernavaca
-
Metepec
23 Apirila
/ 179.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:37:58
SARABIA DIAZ Ignacio
Laisterketako Liderra
:
23:38:46
PARRA BUSTAMANTE Edwin Arnulfo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SARABIA DIAZ Ignacio
04:37:58
2.
SEVILLA RIBERA Oscar
00:00:00
3.
PARRA BUSTAMANTE Edwin Arnulfo
00:00:00
4.
GARCIA ESTEVEZ Victor Manuel
00:00:00
5.
COLEX TEPOZ Bernardo
00:00:00
6.
NINO CORREDOR Victor
00:00:00
7.
JONES Christopher
00:00:00
8.
LADINO VEGA Gregorio
00:00:00
9.
RINCON QUINTANA Daniel
00:00:00
10.
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
00:00:00
11.
MESA ESTEPA Huberlino
00:00:00
12.
MONTAŅA CADENA Fredy Emir
00:00:00
13.
ALCOLEA Arnold
00:02:23
14.
HRECHYN Serhy
00:02:23
15.
GIL MARTINEZ Tomas Aurelio
00:02:23
16.
COLO Alessandro
00:02:23
17.
KOBZARENKO Valery
00:02:24
18.
KVACHUK Oleksandr
00:02:24
19.
GRANJEL Raul
00:03:03
20.
TORRES AGUDELO Rodolfo Andres
00:03:03
5
Erretiratzeak
0.
HERNANDEZ SANTANA Carlos Manuel
DSQ
0.
HOCH Edgar Miguel
DNF
81.
SANCHEZ Luis Abel
DNF
84.
VASQUEZ Cuauhtemoc
DNF
117.
PANCOATL TOME Jorge
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika