Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Giro Rosa
2008
(2.1)
Italy / 5 Juli - 13 Juli
Edition: 19 (809.6 Km)
Winner:
LUPERINI Fabiana
2007
2009
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(11)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Fabiana Luperini
ITA
Ina Teutenberg
GER
Fabiana Luperini
ITA
Claudia Lichternberg-Häusler
GER
Tweets by @giro_donne
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Volgende
Etappe 0 >
Mantova
-
Mantova
5 Juli
/ 1.20 kilometer
Etappewinnaar
:
00:01:40
MELCHERS-VAN POPPEL Mirjam
(43.200 km/hr)
Klassementleider
:
00:01:40
MELCHERS-VAN POPPEL Mirjam
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MELCHERS-VAN POPPEL Mirjam
FLX
00:01:40
2.
CARRARA Vera
DGC
00:00:00
3.
WILD Kirsten
AAD
00:00:00
4.
CANTELE Noemi
BCT
00:00:01
5.
BRÄNDLI Nicole
BCT
00:00:01
6.
MARKERINK Loes
FLX
00:00:01
7.
HOLLER Monica
BCT
00:00:01
8.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TMP
00:00:01
9.
BATES Katherine
TMP
00:00:02
10.
ARNDT Judith
TMP
00:00:02
11.
LJUNGSKOG Susanne
FLX
00:00:02
12.
BELTMAN Chantal
TMP
00:00:02
13.
BECKER Charlotte
NUR
00:00:02
14.
TREIER Grete
GAU
00:00:02
15.
VILLUMSEN Linda Melanie
TMP
00:00:03
16.
CARRIGAN Sara
NAUS
00:00:03
17.
SLAPPENDEL Iris
FLX
00:00:03
18.
BRONZINI Giorgia
TFA
00:00:03
19.
EGYED Nikki
NAUS
00:00:03
20.
WOOD Oenone
TMP
00:00:04
8
Uitvallers
5.
DE GOEDE Suzanne
NUR
DNS
51.
BIGNOTTO Laura
TOG
DNS
54.
FARINA Anna
TOG
DNS
55.
MUCCIOLI Sara
TOG
DNS
75.
GROENEWEGEN Maxime
AAD
DNS
86.
TOMIC Josephine
NAUS
DNS
88.
GRAHAM Lorain
NAUS
DNS
118.
GROMASZEK Barbara
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken